PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839818}

Chłopcy z paczki

The Boys in the Band
6,4 3 729
ocen
6,4 10 1 3729
6,7 3
oceny krytyków
Chłopcy z paczki
powrót do forum filmu Chłopcy z paczki

Więc w dokumencie zza kulis jasno jest powiedziane, że wszyscy aktorzy są osobami homoseksualnymi (w tym też postać grająca Alana), myślicie wiec, że zadzwonił do żony z przeprosinami po tym jak jednak rozstali się przez uświadomienie sobie swojej orientacji? Alan teoretycznie wyraża się negatywnie o osobach homoseksualnych, jednak mam wrażenie, że sam siebie w tamtej chwili obrażał, bo właśnie w takim złym świetle widział to kim naprawdę jest. Co o tym uważacie? PS polecam ten dokument! Trwa tylko około 20 minut, niestety nie mogę o nim znaleźć informacji na filmwebie :(

ocenił(a) film na 8
Tvnikv

Moim zdaniem chciał się ujawnić i dlatego zadzwonił do Michaela, ale jednak stchórzył i postanowił nadal żyć w kłamstwie. Może faktycznie kochał żonę i dlatego do niej zadzwonił. Myślę, że ta ostatnia scena w barze to było po prostu czekanie na kogoś kogo może poderwać. Zastanawia mnie ta ostatnia scena seksu, bo nie wiem o których bohaterów chodzi.

ocenił(a) film na 9
Adam1Kluska

oczywiście chodzi o parę, która przyszła na przyjęcie - tam się jakby "pojednali", mimo różnic się kochali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones