Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:53
Film

Donne-moi des ailes

2019 1 godz. 53 min.
7,2 15
ocen
7,2 10 1 15
323
chce zobaczyć
{"id":"839938","linkUrl":"/film/Ch%C5%82opiec+z+chmur-2019-839938","alt":"Chłopiec z chmur","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/99/38/839938/7912428.2.jpg"}
Opowieść o niezwykłej przyjaźni, wielkiej odwadze i przygodzie, która odmieni życie pewnego chłopca i jego skrzydlatych przyjaciół.  
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Chłopiec z chmur
Zwiastun nr 1 (polski) 1:53
Chłopiec z chmur - Zwiastun Nr 1 (polski) Chłopiec z chmur - Zwiastun Nr 1 (polski)

Dla Thomasa, chłopca zanurzonego w świecie gier video, pomysł spędzenia wakacji z ojcem, zapalonym ornitologiem Christianem (nagrodzony Cezarem, znany z hitów "Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra”, "Nowych przygód Aladyna” oraz "Niczego nie żałuję – Edith Piaf” Jean-Paul Rouve), wydaje się koszmarem. Gdy naukowiec oznajmia, że chce uczyćDla Thomasa, chłopca zanurzonego w świecie gier video, pomysł spędzenia wakacji z ojcem, zapalonym ornitologiem Christianem (nagrodzony Cezarem, znany z hitów "Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra”, "Nowych przygód Aladyna” oraz "Niczego nie żałuję – Edith Piaf” Jean-Paul Rouve), wydaje się koszmarem. Gdy naukowiec oznajmia, że chce uczyć zagrożone wyginięciem dzikie gęsi migrowania, chłopiec myśli, że rodzic stracił rozum. Ale skazany na całodobową opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami chłopiec przywiązuje się coraz bardziej do skrzydlatych przyjaciół. Podniebna podróż z Norwegii aż do Francji jest nie tylko ostatnią szansą na przetrwanie przeuroczych ptaków, ale też przygodą życia dla Thomasa i wydarzeniem, którym emocjonowała się cała Europa. 

dystrybucja
studio
Canal+ (udział) / Canopée Production (koprodukcja) / FilmCamp (koprodukcja) / Więcej...
inne tytuły

forum filmu Chłopiec z chmur

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum