Repertuar filmu w Strzelcach Opolskich i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Challengers

Tashi, była gwiazda tenisa, zostaje trenerką swojego męża, który aby przerwać pasmo porażek musi zmierzyć się na korcie ze swoim byłym najlepszym przyjacielem, a przy tym byłym partnerem żony.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Strzelcach Opolskich lub
Challengers
Zwiastun nr 2 (polski)
nr 2 (polski) 2024-02-21T15:22:38 https://fwcdn.pl/webv/82/38/68238/68238.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/81/10008381/CHALLENGERS___Oficjalny_zwiastun__2_PL.vp9.1080p.webm

Wizjonerski twórca Luca Guadagnino przedstawia "Challengers" z Zendayą w roli Tashi Duncan, która jako złote dziecko tenisa została potem trenerką, bezkompromisową na korcie i poza nim. Jej mąż (Mike Faist - "West Side Story") jest mistrzem, który przeżywa zawodowy kryzys. Tashi postanawia przywrócić mu dawną chwałę, ale oboje czeka niespodzianka, kiedy przeciwnikiem okazuje się inny przebrzmiały czempion Patrick (Josh O'Connor - "The Crown") - jego były najlepszy przyjaciel i dawny chłopak Tashi. Kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością, a napięcie sięga zenitu, Tashi musi zapytać samą siebie, jaka będzie cena wygranej.

premiera

Spoiler Master Podcast
8
Sportowo-miłosna pulpa wyniesiona na pop-operowe wyżyny reżyserią, aktorstwem i pulsującą muzyką Reznora & Rossa.
6
Magazyn SFP
7
Trójkąt erotyczny rozgrywany za pomocą tenisa. Scenariusz składa się jak ulotka od lekarstwa wymieszanego z dopalaczami. Dobrze grają i wyglądają.
1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones