PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7 714
chce zobaczyć
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Jeśli ktoś chce obejżeć ten film licząc na świetną fabułę rodem z "Podziemny Krąg" to nie ma tu czego szukać jeśli jednak kocha świetne efekty specjalne, efektowne bójki i bohatera twardego jak głaz to ten film to coś dla niego :D osobiście stwierdzam że bez Adkinsa film wypadłby znacznie słabiej, Scott świetnie wykreował postać Boyki jako zimnego twardziela który ma coś do udowodnienia, że jest najlepszym fighterem na świecie, dzięki niemu postać Boyki jest jedną z moich ulubionych a 2,3 część Undisputed zmusiła mnie do obejżenia więcej filmów z tym aktorem :D POLECAM !!! :D

ocenił(a) film na 9

tam skad pochodze ludzie nie mówia...chyba ze maja cos do powiedzenia

I"M Yuri Boyka most complete fighter in the world

użytkownik usunięty
dawid10809

Pamiętam ten tekst z 3 części :D

ocenił(a) film na 9

Boyka to swietna postać,wojownik który nie walczy aby walczyć tylko żeby udowodnić swoją siłe.

Boyka to moje przrciwieństwo-mi zależy na wygranej,ale czy uczciwie czy nie to obojętnie.grunt że wygrałem

ocenił(a) film na 9

Boyka to swietny gosc

użytkownik usunięty
dawid10809

dokładnie gdy wygrał z Chambersem w 2 gdy ten został odurzony to sie niezle wkurzył że wygrał nieuczciwie :D

ocenił(a) film na 9

skrecil kark swojemu kumplowi ,to juz nie jest wkurzenie

użytkownik usunięty
dawid10809

Nie wiem jak to nazwać furia ?? :D

ocenił(a) film na 9

to jest sprzatanie smieci

użytkownik usunięty
dawid10809

taa oni mu raczej nie byli już potrzebni po tym co zrobili :D czuje jednak lekki niedosyt i zastanawiam sie co by było gdyby Chambers nie złamał mu nogi, jak potoczyła by się walka ?

ocenił(a) film na 9

Boyka tak oberwal ze byl juz przegrany wiec Chambers by zszedl z ringu jako zwyciezca a Boyka by nie musial cwiczyc nogi

użytkownik usunięty
dawid10809

Nie wiesz może coś o 4 części ? bo bardzo mnie to interesuje i ponoć ma powstać .

ocenił(a) film na 9

póki co na necie nic nie bylo o 4 czesci , z kolei bylo cos o filmie czy serialu ze Scottem Adkinsem, Mattem Mullinsem i tym facetem co gral kolumbijczyka w tej czesci

użytkownik usunięty
dawid10809

Ja natomiast słyszałem że Scott na swoim oficjalnym fanpage'u na Facebooku napisał że 4 część nadchodzi, cóż czas pokaże a jak film powstanie to będzie można go obejrzeć pewno w 2014 roku :D

ocenił(a) film na 9

az napisze rano kumplowi zeby to sprawdzil

użytkownik usunięty
dawid10809

nawet jest taki temat założony na Filmwebie
http://www.filmweb.pl/film/Champion+3%3A+Odkupienie-2010-469780/discussion/Undis puted+4+-+Boyka,1987867
tu go masz :D

ocenił(a) film na 9

teraz nie mam na to sily..........zrobie to rano bo spac juz ide

użytkownik usunięty
dawid10809

ja też nara

ocenił(a) film na 9

no to teraz czekac na undisputed 4 .tylko niech dadza nowych wojowników ale Boyka ma zostac

użytkownik usunięty
dawid10809

Taak Boyka ma ponoć zostać i być głównym bohaterem byle akcja nie toczyła się w więzieniu bo ten temat już wyczerpali :D

ocenił(a) film na 9

to moze turniej walk na wyspie ?

użytkownik usunięty
dawid10809

To musi być turniej na skalę światową w której wezmą udział Turbo, Boyka i Chambers który popadł w problemy finansowe i chce sobie dorobić. Najlepiej aby w finale Boyka zmierzył się z kimś nowym może Tony Jaa ?? byłoby fajnie :D

użytkownik usunięty

Tak poza tematem ostatnio kręcą mnie seriale, oglądam na bieżąco grę o tron ale mi nie wystarcza i myślałem aby zacząć oglądać Dextera ale nie wiem czy warto. Po twoim awatarze sądzę że oglądasz ten serial doradz mi czy warto :D

ocenił(a) film na 9

warto ,zaufaj mi :) swietny serial .pierwsze odcinki moze nie sa zbyt dynamiczne ale od 4 odcinka dalej to sie dzieje

ocenił(a) film na 9

i tacy jak Van Damme,Jet Li , Dolph Lundgren jako tacy mistrzowie :) to z nimi sie walczy na koncu

użytkownik usunięty
dawid10809

no tak tylko czy budżet przekazany na film jest wystarczający na takie gwiazdy ? :D

ocenił(a) film na 9

wystarczy ,raczej .poza tym nie musza byc wszyscy 3

ocenił(a) film na 9

jeszcze cos:pozostali wojownicy to bd tylko statysci wiec za duzo sie nie wyda

ocenił(a) film na 9

taki pomysl Boyka mieszka w Mexico City gdzie pracuje jako ochroniarz przy imprezach oraz czasowo jest ochroniarzem biznesmena . ten widzac umiejetnosci w walce wrecz mlodego Rosjanina proponuje zwolanie turnieju gdzie zawodnikami beda od zawodników MMA az do zapasów po boks . Boyka slyszac ze pojawia sie tylko najlepsi zawodnicy na calym swiecie zgadza sie na udzial i tam przylatuje na wyspe razem ze swoim pracodawca .

nie wprowadzamy motywu ze skorumpowanym kumplem bo to bylo w wielu filmach

użytkownik usunięty
dawid10809

masz lepszy pomysł na 4 część od mojego :D tylko mi sie marzy pojedynek Boyki z Tonym Jaa

ocenił(a) film na 9

czasem nie wiesz jakie mam pomysly

użytkownik usunięty
dawid10809

to jak z tym serialem polecasz go ? :D

ocenił(a) film na 9

polecam
:) sorry ze nie odpowiadalem ale mialem misje

użytkownik usunięty
dawid10809

ok to obejrzę parę odcinków i dam ci znać czy mi się podoba. :D

ocenił(a) film na 9

spodoba ci sie ,trust me :)

ocenił(a) film na 9

jeszcze co do Dextera :
nie zadawaj ku*wa tylu pytan :) sorry musialem ten tekst dac bo swietna sprawa

druga rzecz:czy ciebie tez zastanawia znaczenie tatuazy Boyki ?

użytkownik usunięty
dawid10809

ponoć mają one jakieś znaczenie, może na tle religijnym ?? :D nie wiem do końca ale gdzieś widziałem o tym temat na filmwebie :D

ocenił(a) film na 9

musze o tym poczytac :)

jak tam Dexter ?

użytkownik usunięty
dawid10809

Obejżałem pierwszy odcinek i muszę powiedzieść że zapowiada się niezle :D

użytkownik usunięty

http://www.sfd.pl/Tatua%C5%BCe_Uri_Boyka_z_Undisputed-t604255.html

ocenił(a) film na 9

dzieki za link :) moze sobie tez kiedys strzele takie tatuaze ....

użytkownik usunięty
dawid10809

:D ja tam gdybym robił tatuaż to walnąłbym se smoka albo swój ulubiony klub :D

ocenił(a) film na 9

ja albo te tatuaze Boyki ,czaszke,smoka albo jakis cytat

użytkownik usunięty
dawid10809

no na cytaty ostatnio moda :D" I'm the most complete fighter in the world" sobie zrób :D

ocenił(a) film na 9

zrobie oczywiscie :) ale nie jestem most complete fighter in the world

ocenił(a) film na 9

mój kolega jak byl przy odpowiedziw sql to bylo w marcu i byl rosyjski.babka go caly czas pyta a on w koncu z ruskim akcentem "nie zadawaj k*rwa tylu pytan"

użytkownik usunięty
dawid10809

haha LOL :D to kolega miał potem przeje*ane :D

ocenił(a) film na 9

babka byla swiezo po studiach i byl luz u niej ,tylko trzeba bylo sie w miare zachowac :)

użytkownik usunięty
dawid10809

aha chyba że tak :D

użytkownik usunięty

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.scottadkinsfanz.co.uk/Photo%2520Ga llery%2520New/Undisputed4%2520%282%29.jpg&imgrefurl=http://www.scottadkinsfanz.c o.uk/Blu%2520Ray%2520Competition%2520Entries.html&h=886&w=1204&sz=536&tbnid=dlSS Vxj56lcXrM:&tbnh=90&tbnw=122&zoom=1&usg=__0FIb9xAl0hHTs5Xv6CZp-y-z1Lw=&docid=Qgx Wl06fHuJF5M&sa=X&ei=PVbxUZT3FYaHPbelgPAG&ved=0CDgQ9QEwAg&dur=607

ocenił(a) film na 9

wiem jaki tatuaz sobie strzele

slowa "No tenga pantalones" ludzie beda myslec ze to cos madrego po lacinie a to znaczy"nie mam spodnii" po hiszpansku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones