PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835425}
6,6 6 096
ocen
6,6 10 1 6096
5,2 9
ocen krytyków
Cherry: Niewinność utracona
powrót do forum filmu Cherry: Niewinność utracona

Rewelacyjny!

ocenił(a) film na 9

Nie spodziewałam się tak dobrego filmu! Świetna narracja, doskonala gra aktorska, bezbłędna reżyseria.. Scenariusz na Oskara. Jestem pod wrażeniem, polecam!

ocenił(a) film na 8
gosia_strasz

Zgadzam się w stu procentach.swietny film

ocenił(a) film na 7
gosia_strasz

chyba też powinienem dać "9"

ocenił(a) film na 9
gosia_strasz

Do mnie też przemówił ten film. Ciągle wracam do niego myślami. Wymarzone zakończenie filmu.

ocenił(a) film na 9
gosia_strasz

dalej mnie zastanawia skad taka niska ocena tego filmu

ocenił(a) film na 6
l0lex

Może stąd, że ćpun bohater zamiast współczucia wywołuje irytację. Przynajmniej u mnie; w ogóle nie było mi go żal, tym bardziej, że pociągnął na dno także swoją dziewczynę. Ja rozumiem PTSD, niedopasowanie się do społeczeństwa, ale jakoś nie dość przekonująco opowiedziano jego historię, nie w taki sposób by ostatecznie współczuć bohaterowi. Moje 2 centy.

ocenił(a) film na 7
xxadrianxx

Bo ty nie masz mu współczuć. W książce autor wielokrotnie dawał do zrozumienia, że zasłużył na to co mu się przytrafiło i żadnego współczucia nie oczekuje.

ocenił(a) film na 6
MrHipnotyczny

No i pasuje ;))

l0lex

Niestety po rewelacyjnej książce film jest dla mnie wydmuszką, która luźno gdzieś zahacza o prawdziwą historię naginając ją pod własne potrzeby. Ja się rozczarowałam. Z tego co czytałam, Nico Walker po zobaczeniu trailera machnął ręką i powiedział, że mają robić co chcę i go to nie interesuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones