PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531004}
5,0 528
ocen
5,0 10 1 528
Cherry Tree Lane
powrót do forum filmu Cherry Tree Lane

Z całym szacunkiem, ale jeśli podobał wam się ten film, to coś z wami nie tak... Polecam wizytę u odpowiedniego lekarza, zanim sami staniecie się bohaterami podobnych wydarzeń...

ocenił(a) film na 1
pawci083

Jak zobaczyłem tytuł twojego posta to sam sie zastanawiam kto powinien psychoterapeutę odwiedzić i czy przypadkiem ty już nie jesteś bohaterem odpowiednich wydarzeń...

ocenił(a) film na 5
pawci083

Stary my chyba inny film oglądaliśmy bo ten film raczej opowiada o środowiskach, domach w jakich się wychowali ci trzej mężczyźni którzy napadli dom,o przemocy młodzieży w stosunku do innych.
Filmy nie powstają żeby się podobać, oczywiście są takie gatunki jak Komedia, Akcja,itp. po obejrzeniu nich możesz powiedzieć- O fajny był ten film, albo głupi ale filmy tj.Dramat, sensacyjny,itp maja jakieś przesłanie, opowiadają o czymś konkretnym, dają do zrozumienia nam w jakim my świecie żyjemy.

ocenił(a) film na 1
adas363

Ja daję 1/10, ale nie z racji emocji, zresztą zgadzam sie z twoją wypowiedzią. Dla mnie pod względem kinowym, technicznym, ten film to nieporozumienie, sprawia wrażenie robionego przez reżysera wziętego pierwszego z ulicy, a fabuła, a właściwie realizacja pomysłu na fabułe, jest strasznie skopana, długie momenty to całkowity brak akcji jakiejkolwiek i nie interesujące widza dialogi. Terror przypadkowych nieznajomych jest nieźle przedstawiony w Funny Games a już znakomicie w The Strangers. Tyle ode mnie w temacie. Pzdr

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

Tyle że Strangers i Funny Games to fikcja, w tym sensie że oprawcy nie zachowywaliby się w taki sposób.
Natomiast ten film był całkiem realistyczny. Nie było super przebiegłych złoczyńców którzy maksymalnie chcą zaszczuć ofiarę, a przy tym są nieśmiertelni i niczego się nie boją. Tu była czysta przemoc, bez intryg, a oprawcy bali się policji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones