PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531004}
5,0 528
ocen
5,0 10 1 528
Cherry Tree Lane
powrót do forum filmu Cherry Tree Lane

wszystkim krytykom od siedmiu boleści i wszystkim wahającym się czy obejrzeć ten film przeczytanie recenzji na stronie http://horror.com.pl/filmy/recka.php?id=2219.

czupurny

również polecam ten film - ludziom myślącym i tym którzy są wrażliwi na to co się dzieje dookoła. przecież takie historie jak ta opowiedziana w filmie zdarzają się już praktycznie na porządku dziennym. tym bardziej film jest straszny - przez swoje przesłanie - kilkunastoletnie osoby napadające niewinnych ludzi, znęcające się psychicznie i fizycznie nad innymi...
a dziecko na końcu filmu, zapomniane przez głupią siostrę - to już chyba słynny brytyjski humor

ocenił(a) film na 7
czupurny

zgadzam się - bardzo dobre kino, któremu jednak krzywdę robi łatka horroru,

sam jestem wielbicielem tego gatunku, a przy tym wiem jak trudno zrobić dobry film grozy,

tu oczywiście groza istnieje, jest obecna w każdej sekundzie filmu pełnego napięcia, ale to nie horror,
to dramat z elemantami thrillera - wariacja na temat znakomitego "Funny games". Nie tak mocny jak dzieło Hanekego, ale cały czas bardzo dobry

polecam tym, którzy potrzebują od filmu czegoś więcej niż pustrej rozrywki,

7/10

użytkownik usunięty
ArtiQ

gdzie ta groza? bo chyba coś mi umknęło....

ocenił(a) film na 7
czupurny

Ja zawsze zaczynam od horror.com.pl, zanim coś obejrzę w tym temacie, bo oceny filmów są tam wystawiane pod kątem gatunku, a nie filmu jako takiego. Wiadomo, że większość filmów grozy i thillerów tego typu bedzie oceniana nisko, tak już jest. Więc chociaż jeden profesjonalny portal ma coś do powiedzenia i jak ktoś lubi tego typu filmy, wie żeby unikać kaszany z oceną poniżej 5/10. W tym przypadku dałem 7/10 za realizm i grę aktorów, ale muszę przyznać, że film kończy się średnio ciekawie i rozkręca się długo, po czym nie ma wielkiego finału, zmęczył mnie nieco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones