PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836046}
7,1 32
oceny
7,1 10 1 32
Chhapaak
powrót do forum filmu Chhapaak

wcale nie taki dobry

ocenił(a) film na 4

czekałam na ten film dość długo :>
tematyka zrobiła na mnie wrażenie tym bardziej że to film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Zwiastun jak i to że rolę główną gra Deepika utwierdzały mnie że bedzie to naprawde dobry film... niestety rzeczywitość szybko sprowadziła mnie na ziemie :) jestem ZAWIEDZIONA tym filmem.. niewykorzystany potencjał, dużo nieotrzebnych nudnych scen.. miałam ochote wylączyć nawet przed połową :) ani to dobry bollywood ani dramat ani ..nic.
nie polecam

neela96

A według mnie film jest fenomenalny, od początku wiedziałam, że nie będę zawiedziona ani filmem, ani grą aktorską. Końcowa scena za każdym razem powoduje dreszcze... Polecam wszystkim, którzy są zainteresowani podobną tematyką w filmach, i przede wszystkim duży plus za przedstawienie tak trudnego i ważnego tematu wreszcie w Bollywood! I to przez jedną z najpopularniejszych aktorek, Deepikę :) Naprawdę po tym filmie moja sympatia do niej jeszcze bardziej wzrosła :D

neela96

A gdzie to państwo oglądali?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones