plakat filmu Chińczyk z wyboru

Chińczyk z wyboru

Kinamand
6,5 273
oceny
6,5 10 1 273
108
chce zobaczyć
{"type":"film","id":208089,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Chi%C5%84czyk+z+wyboru-2005-208089/tv","text":"W TV"}]}
Chińczyk z wyboru
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Spokojny i nieśmiały hydraulik Keld (Bjarne Henriksen) jest w trakcie separacji z żoną (Charlotte Fich). Zobojętniały na życie mężczyzna sprzedaje meble, zaczyna się także odżywiać chińszczyzną w pobliskiej azjatyckiej knajpce. Tam poznaje i zaprzyjaźnia się z właścicielem, sympatycznym panem Feng (Lin Ku Wu). Pewnego dnia Chińczyk składaSpokojny i nieśmiały hydraulik Keld (Bjarne Henriksen) jest w trakcie separacji z żoną (Charlotte Fich). Zobojętniały na życie mężczyzna sprzedaje meble, zaczyna się także odżywiać chińszczyzną w pobliskiej azjatyckiej knajpce. Tam poznaje i zaprzyjaźnia się z właścicielem, sympatycznym panem Feng (Lin Ku Wu). Pewnego dnia Chińczyk składa mu ciekawą propozycję. Jego siostrze Ling (Vivian Wu) kończy się wkrótce wiza i kobieta będzie musiała opuścić Danię i wrócić do swojego kraju. By do tego nie doszło, pan Feng oferuje Keldowi płatne małżeństwo.

Chińczyk z wyboru zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.