PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33246}
7,4 94 073
oceny
7,4 10 1 94073
7,2 22
oceny krytyków
Chicago
powrót do forum filmu Chicago

Zellweger i Zeta-Jones

ocenił(a) film na 9

Spotkałem się ostatnio z opinią w pewnym programie, że Renee Zellweger była najsłabsza w tym filmie. Wiecie cos na ten temat? Co o tym myślicie?

ocenił(a) film na 10
prix22

zellweger moze nie byla najslabsza ale na pewno slabsza od pani zeta-jones (miedzy innymi to ona dostala oscara za swoja role)

hupcio

ja osobście uważam, że zellweger była starszna w tym filmie. A co do Zeta- Jones to za ten film ją uwielbiam ;p

użytkownik usunięty
prix22

Stary temat, ale się podepnę:) Wg mnie Zellweger była świetna, miała do zagrania bardzo denerwującą postać i może dlatego wiele osób wiesza psy na tej roli, nie odróżniając aktorki od postaci. Roxie miała być niesympatyczna i samolubna i taka właśnie była.

ocenił(a) film na 9
prix22

Jeśli się nie mylę to ten film był dla Gere'a i Zety-Jones powrotem do korzeni. Więc Zellweger była już na starcie na straconej pozycji

prix22

O ile się nie myle to ta opinia padła w "66 niezapomnianych filmów"?A co do roli to Zellweger według mnie wypadła słabo w porównaniu z Zetą-Jones, była jakaś taka drewniana...Ale cóż każdy ma inne zdanie i inny gust, jednym sie podoba innym nie.

ocenił(a) film na 9
BlackVelvet_666

tzn. w "66.." też to usłyszałem, ale gdzieś jeszcze spotkałem sie z tą opinią. Wydaje mi się , że tworzenie postaci lepiej opanowała Zellweger, natomiast sceny musicalowe może i lepiej wykonała Zeta-Jones. Obie były nominowane w kategorii najlepsza aktorka w komedii lub musicalu na Złotych Globach i wygrała Zellweger! Nie wiem... mi się bardzie podobała Renee , bardziej przyciągnęła mój wzrok!

ocenił(a) film na 8
prix22

Ja tam nie uważam, że Renee wypadła w "Chicago" najsłabiej. Dla mnie była znakomita. Rewelacyjnie odegrała postać pozbawionej uczuć, oziębłej, żądnej sławy i pieniędzy kobiety. Bardzo mi się podobała, zdecydowanie bardziej od Catheriny.

ocenił(a) film na 10
prix22

zeta-jones ogolnie lepsza, ale Zellweger lepiej tanczyla. Zeta-Jones troche za nia nie nadazala, poza tym przy drobniutkiej Renee wygladala na duza, choc wciaz bardzo ladna :). czy to prawda ze Catherine byla w ciazy podczas krecenia filmu? :)

Zamsz_i_Nubuku

Tak była i to w 4 miesiącu... wlasnie to pokazuje je talent taneczny :D moim zdaniem zatanczyla jednak lepiej od Renee :D ale to juz chyba kwesta gustu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones