PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602589}

Chico i Rita

Chico & Rita
6,7 4 366
ocen
6,7 10 1 4366
6,2 6
ocen krytyków
Chico i Rita
powrót do forum filmu Chico i Rita

zmarnowana szansa

ocenił(a) film na 5

Miałem nadzieję, że będzie to świetne, a było zupełnie takie jak w recenzji redakcji: banalne,
bez pasji, bez energii, przydługie, papierowe... SZKODA.

malinowy

Niezajebiste :).

ocenił(a) film na 7
malinowy

Ja liczyłam przede wszystkim na więcej pasji, ale również na lepsze odzwierciedlenie pięknej Hawany, więcej uczuć no i niestety zawiodłam się, obiektywnie film jest niezły, ale pozostawia po sobie zbyt duży niedosyt.

ocenił(a) film na 5
malinowy

Dokładnie. Klimat, stworzony dzięki muzyce, mógł być wykorzystany znacznie lepiej. Ruchy mechaniczne (oprócz chyba jednej sceny tańca Rity), sceny erotyczne bez ognia. Fabuła uproszczona do kilku spotkań, które skutkują podporządkowaniem tej miłości całego życia. Kto w to uwierzy? Nie ja.
Natomiast za muzykę i potencjał zasługuje wg mnie na 5/10.

ocenił(a) film na 6
malinowy

6 za muzykę...

malinowy

Urzekła mnie pierwsza połowa filmu gdzie akcja była w Hawanie, do momentu aż wyjechali do Nowego Jorku już miałam wyrobione zdanie o ty filmie i ten przestój nawet go nie zmienił. Wkurzało mnie to, że tak się mijali i dogadac nie mogli, ale ogólnie całkiem przyjemna bajeczka. I bardzo duży plus za muzykę:)

malinowy

To film animowany? Aż się zdziwiłem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones