PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628894}
5,5 13 133
oceny
5,5 10 1 13133
7,0 4
oceny krytyków
Chirurgiczna precyzja
powrót do forum filmu Chirurgiczna precyzja

nie jestem lekarzem, ale na mój gust krew w takim przypadku się natlenia, bo w 4 minuty nieda sie zrobic przeszczepu, a jak wiadomo po 4 minutach obumierają komorki w mozgu. wiec pisalaby siostre na pewną śmierć ??

ocenił(a) film na 8
maciusg

oczywiście że obie "pacjentki" umarły

ocenił(a) film na 6
maciusg

Ona miała problemy psychiczne. Nie myślała racjonalnie. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że w rozmowie z Bogiem zasugerowała, iż jest stworzona do "rzeczy wielkich" - a za taką uznała uratowanie życia siostry. Jej chore fantazje i niezrównoważenie były mieszanką wybuchową - w pewnym momencie przestała stąpać po ziemi, oddała się swoim marzeniom o byciu chirurgiem i ocaleniu jedynej osoby, którą kochała. Dopiero gdy do garażu weszła matka, uświadomiła sobie, że tak naprawdę zabiła przed chwilą dwoje ludzi.

MsChocolate_2

A ja sądzę, że nawet, kiedy matka weszła, nie uświadomiła sobie tego, co zrobiła:)

ocenił(a) film na 8
klaudia1713

już po momencie chyba trochę tak... ale jeszcze niekoniecznie...

ocenił(a) film na 8
maciusg

Ale Ty chyba nie mówisz poważnie?...

ocenił(a) film na 5
maciusg

wiesz... niektórzy przed obejrzeniem filmu spoglądają na forum, więc mógłbyś oznaczyć post jako SPOILER.

ocenił(a) film na 9
szuruburu_

Jak czytasz taki tytuł posta to już wiesz, że to może być spoiler, logiczne.

ocenił(a) film na 6
WeronikaAureliaJoanna

Co nie zmienia faktu, że PO TO WPROWADZILI opcję: SPOILER

maciusg

Człowiek chory psychicznie naprawdę nie wie co robi sam ze sobą aco dopiero drugim człowiekiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones