PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628894}
5,5 13 135
ocen
5,5 10 1 13135
7,0 4
oceny krytyków
Chirurgiczna precyzja
powrót do forum filmu Chirurgiczna precyzja

Jeden z lepszych filmow jakie ostatnio widzialam . Naprawde dobry kawalek filmu

ocenił(a) film na 8
sarax100

Powiedziałbym, że jest zbyt trudny, że pokazuje rzeczy, których ludzie nie chcą widzieć.

ocenił(a) film na 8
Dealric

Zgadzam sie i naprawde takie filmy sa ciezkie do zrozumienia . Ktos powie ze film byl do bani bo tak naprawde chyba nie wie o co w nim kaman . Jak dla mnie film byl dosc czytelny i naprawde mnie milo zaskoczyl

ocenił(a) film na 8
sarax100

Nie można wiele oczekiwać po ludziach...

ocenił(a) film na 9
Dealric

To fakt, film jest ciężki. Widziałam go z rok temu i mam ochotę obejrzeć jeszcze raz, ale mam opory. Wcześniej obejrzałam z zapartym tchem, bo nie wiedziałam, jak się wszystko rozwinie. Teraz, mimo że wiem. co będzie się działo na ekranie jest mi gorzej. Ogólnie świetny obraz, mało takich zdarza się ostatnio.

ocenił(a) film na 8
monique1600

Wydaje mi się, że to nie jest film do ponownego obejrzenia. Jest świetnie zrobiony, ale znając całość fabuły i wydarzeń może sporo stracić.

ocenił(a) film na 9
Dealric

Też, ale ja się bardziej boję jeszcze raz zobaczyć te jej dziwne sny i w ogóle :D Jak człowiek był nieprzygotowany na szok to jakoś poszło.

ocenił(a) film na 6
sarax100

Jestem świeżo bo seansie dość mieszane uczucia, na pewno dobry film a nie żadne arcydzieło ciekawy shocker

ocenił(a) film na 10
Gibson69

Dla mnie 9/10.dawno nie oglądalam filmu "od deski do deski" bez przyspieszania.Ciekawy,nietypowy i ze świetnym zakończeniem:)

ocenił(a) film na 8
sarax100

Zgadzam się. Ciekawy pomysł, groteska, świetnie ukazane stopniowe popadanie w obłęd... Poza tym dobrze zagrane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones