PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500688}

Chloe

6,4 54 431
ocen
6,4 10 1 54431
6,0 6
ocen krytyków
Chloe
powrót do forum filmu Chloe

Bardzo wyważony, bez zbędnych przytupów, które niejednokrotnie wręcz szpecą film.
POLECAM

ocenił(a) film na 9
maciekb80

fakt dobry film prawie przez cały seans byłem podjarany :D

ocenił(a) film na 8
damian252

No i ta gra Amandy

ocenił(a) film na 9
maciekb80

mi bardziej spasiła gra Julianne ;p

ocenił(a) film na 6
damian252

Potwierdzam, bardzo dobry film, ja również byłem przez cały czas podjarany, co będzie dalej ;) Bardzo fajnie grały główne aktorki. Historia bardzo wkręca. Film godny polecenia.

ocenił(a) film na 5
maciekb80

przez cały film było nieżle, historia wciągała, dobra gra aktorska a przez końcową scene ocena jako całość filmu spadła do 5 gwiazdek - spierdaczyli po całej linii koniec- tak jagby brakło pomysłu na zakończenie całej historii

ocenił(a) film na 8
doggz

Bo ja wiem czy spierdaczyli?

ocenił(a) film na 5
maciekb80

wg mnieTAK i to mocno- Uwaga ! spoiler!- sam motyw śmierci Chloe ok, ale nie w taki sposób jak pokazali
- nie wiem czy zwrócił uwagę na wysokość mieszkania - jest tylko parter i 1 piętro - nawet skacząc z dachu raczej by przeżyła, no i bardzo słabe te szyby :))

ocenił(a) film na 8
doggz

tyle tylko że ona skakała na plecy ,a nie na nogi ,więc wysokośc tutaj nie gra zbytniej roli .

ocenił(a) film na 8
doggz

Dodatkowo spadła na rozbitą szybę...

doggz

FILM JEST DOBRY.
Wciąga, niestety zakończenie wszystko psuje. Niestety.
Ale i tak zasługuje na WIELKIEGO plusa. =)

ocenił(a) film na 8
KLAUDIA92

a ja wlasnie mysle ze to zakonczenie mialo sens , bo Chloe sie trzymala i by nie wypadla ale Christine ja pocalowala wiec marzenie sie spelnilo , Chloe celowo sie puscila . A gre aktorska uwazam za bardzo dobra , i przede wszystkim film b.dobry ze wzgledow technicznych...moze sie powtarzam ale Moore i Seyfried grały swietnie...wielki PLUS ...POLECAM !

ocenił(a) film na 8
alusia1996

dokładnie.

maciekb80

Bardzo dobry film dograny w każdym momencie, zakończenie odzwierciedla klimat całości, a śmierć Chloe pozwala jej pokazać swoje prawdziwe ja, nie musi spełniać zachcianek klientów, jest sobą, zakochana i zdecydowana umrzeć osiągając namiastkę szczęścia, którego notabene szukała przez cały czas, gra głównych aktorek, w szczególności Amandy, po prostu świetna.
Gorąco polecam!

ocenił(a) film na 6
alusia1996

To ze Christine zatrzymala spinke do wlosow to chyba tez swiadczy o tym ze miala jakies uczucia do Chloe... dobrze zrozumialam ?

azlotko

Właśnie ta ostatnia scena dała mi do myślenia..Jakby był to swoisty hołd pamięci dla Chloe..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones