PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8848}
5,5 19 165
ocen
5,5 10 1 19165
3,2 5
ocen krytyków
Chopin. Pragnienie miłości
powrót do forum filmu Chopin. Pragnienie miłości

Moje wrazenie

ocenił(a) film na 6

Po obejrzeniu tego filmu (za dużo się po nim spodziewałam, nie jest niczym szczególnym)
mam wrażenie, że ubliżono Chopinowi.

ocenił(a) film na 6
melinee

A może zdjęto go z piedestału i pokazano, że też był człowiekiem, co jego muzyce i tak nie zaszkodzi.

aannkkaa00

Właśnie to samo miałem napisać w odpowiedzi, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
melinee

Oplotkowano i przypisano mu cechy których nie posiadał i rzeczy których nie zrobił i nie ma to nic współnego z odbrązowianiem. Twórcy opierali się chyba głównie na plotkarskiej książce Iwaszkiewicza. Ponieważ to jest portal filmowy to już nic wiecej nie powiem, ale jest książka która odbrązawia i nie plotkuje, daje fakty a nawet są dwie takie ksiązki.

ocenił(a) film na 4
melinee

W ubliżanie to już sie nie bawmy bo każdy reżyser ma wizje a prawde można pokazać z różnych ujęć.Ale film rzeczywiście słabiutki..

ocenił(a) film na 4
melinee

za wybór adamczyka (ha! celowo z małej hi hi) powinni jednak zostawić kino.

ocenił(a) film na 9
melinee

To że był utalentowanym kompozytorem, nie znaczy że był święty. Wybitni ludzie TEŻ LUDZIE.

ocenił(a) film na 4
MarinaSamira

Dokladnie tak, geniusz tez ma wady, a moze nawet wieksze niz zwykly czlowiek...bo jest trudny, chimeryczny, egocentryczny, a jeszcze do tego chory...

melinee

Ten film jest śmieszny- problemy typu "matko, Chopin jak zawsze dostał udko kurczaka, wiesz, że ja najbardziej lubię udka kurczaka"

ocenił(a) film na 6
Sebsi_88

chodzilo o piers i to chopin mial z tym problem heh

DonVitoCorleone

No tak, i to udowadnia, ze ten film jest bekowy

melinee

Po przeczytaniu twojego komentazy zdecydowalam NIE oglądac filmu. To byl wielki polskigeniusz i patriota- nie bede ogladac NIC co mu ubliza.

ocenił(a) film na 3
EwaAnna1992

Ewo Aniu mam nadzieję że do tej pory jednak skusiłaś się na obejrzenie filmu bo Adamczyk w roli Chopina jest słodki, dosłownie, innego słowa nie znajduję. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
felicytas

Safanduła, histeryk, mameja i... słodki. Oczywiście w filmie. Kto zrozumie kobiety? Też muszę zrobić w domu awanturę, że nie dostałem na talerzu piersi z kury (czego żaden szanujący się facet nie przełknie), tylko nogę (jedynie słuszne co powinno na nim wylądować). Potem zapytam czy byłem słodki :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones