PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808871}

Chrzest ogniem

Trial by Fire
7,2 13 898
ocen
7,2 10 1 13898
Chrzest ogniem
powrót do forum filmu Chrzest ogniem

Zagrany bardzo dobrze , trzymający w napięciu do samego końca, historia prawdziwa ... Dawno po filmie nie miałem tylu przemyśleń

smerek00

Dokładnie a to co robia w Teksasie to jest chore ile niewinnych osób zabili fakt człowiek może zabija drugiego człowieka są różne aspekty morderstw wypadków... ale nie każda zbrodnia powinna być kara śmiercią

ocenił(a) film na 7
xxxfilmen

To prawda, odebranie życia drugiej osobie, a tym bardziej w świetle prawa, to najgorsze co można uczynić drugiemu człowiekowi.

Ewiatko

W tym filmie miałem nadzieję że jednak pozytywnie się ten film zakończy.... No i co gorsze tam w Teksasie chyba jest jednao z najgorszych miejsc do mieszkania bo wystarczy że jakaś dziewczynka powie że została zgwałcona No i facet dostaje karę śmierci....

ocenił(a) film na 7
xxxfilmen

Tak, ja też do końca miałam nadzieję, że jednak go wybronią przed kara śmierci. Okropne, okropne, że wciąż w tym kraju jeszcze są stany, gdzie jest kara śmierci:-(

Ewiatko

bo jesli jest winny ok ,a jak niewinny... zyjesz i czekasz na śmierc no psychicznie to chyba jest duzo gorsze jak ten zaszczyk...niby sprawiedliwośc smierc za smierc ale w wiekszości to są morderstwa kiedys oglądałem też ciekawy wykonywali wyroki ale lata przedwojenne chyba o strazniku co iles egzekucji wykonał .. no i potem zrezygnował psychicznie nie wytrzymał nie mógl tego znieść ..tez dobry film

smerek00

Gdzie można obejrzeć ten film ?

ocenił(a) film na 8
lukasq_2

netflix

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones