PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420673}
7,5 328
ocen
7,5 10 1 328
Chwile szczęścia
powrót do forum filmu Chwile szczęścia

Jak dla mnie wstrząsający film.Muzułmanki mają przechlapane.Jestem pod wrażeniem.

ocenił(a) film na 8
pirks4

Młoda dziewczyna,mieszkanka jakiejś zapyziałej tureckiej wioski,zastaje znaleziona zgwałcona.Lokalny obyczaj mówi,że zhańbiła swoją rodzinę(tym że została zgwałcona) i musi zostać zabita,a najlepiej by się powiesiła.Co wszystkim oszczędzi kłopotów.

Jak mówiłem wstrząsający film.Polecam.

pirks4

Nie wszystkie muzułmanki mają przechlapane (na szczęście) ale film jest faktycznie wstrząsający. Bardzo długo "zbierałam" się do obejrzenia ale znajomi (turcy), którzy podarowali mi dvd zapewniali, że jest świetny. Właściwie to dopiero za drugim razem dotrwałam do końca filmu :) ale było warto. Polecam też film JanJan z 2008 roku.

ocenił(a) film na 8
RealGaze

Lubię takie egzotyczne kino . Pokazujące inną obyczajowość i daje jakieś spojrzenie na myślenie innych ludzi . Wiem , że nie wszystkie muzułmanki mają " przechlapane " . Sądzę , że relikty jakiejś zapyziałej obyczajowości można by znaleźć i u nas i, wszędzie na świecie .
Z tego co wiem , Islam ma różne oblicza . Jak mi opowiadała moja koleżanka , jest Islam nowoczesny i zaściankowy .

ocenił(a) film na 9
pirks4

na szczescie w Turcji 'islam' jest bardzo 'modern', aczkolwiek wszedzie znajda sie fanatycy...nie wazne i w jakim kraju i jakiej religii...

ocenił(a) film na 10
pirks4

Kolejne, po "Sztukmistrzu", wielkie dokonanie tureckiego kina z jakim miałem przyjemność obcować. Zachęcam wszystkich do obejrzenia tej produkcji. Poznając tą historię staniesz się bogatszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones