PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4587}

Ciężka próba

The Hard Way
6,8 2 165
ocen
6,8 10 1 2165
Ciężka próba
powrót do forum filmu Ciężka próba

7/10 

ocenił(a) film na 7

świetne połączenie komedii z kinem sensacyjnym w klimatach lat 90-tych; na uwagę zasługuje przede wszystkim rewelacyjny James Woods, który przyćmił tutaj Foxa, chociaż on też jest znakomity, szczególnie genialny w scenie, w której udaje Susan; wisienką są błyskotliwe dialogi i szybka akcja
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Rola Woodsa w tym filmie jest genialna! Sposób w jaki się wkurza na zdzieciniałego, wymuskanego aktorka jest naprawdę fantastyczny. Widziałem ten film już chyba z 3 razy (ostatnio kilka miesięcy temu ponownie) i ciągle mnie bawi. Scena w której udaje Susan to już w ogóle mistrzostwo. Nie wiem co prawda jak ekipa filmowa na planie dała radę i nie posikała się przy tym ze śmiechu, ale myślę że wszyscy mieli świetną zabawę robiąc ten film, bo widać że całą proukcja sprawiła przyjemność wszystkim. Efekt końcowy czyli to co dla widza - dobry a dla mnie nawet bardzo dobry czyli 8/10.
Fox też bardzo fajny, ale jego rola jest podobna do innych przez niego granych (oprócz "Ofiary Wojny" oczywiście).
Dla mnie jest to film do którego będę co jakiś czas wracal właśnie ze względu na Woodsa - jego miny, soczyste przeklinanie i zabawne wkurzanie się ;)

ocenił(a) film na 9
MacMarko

Susan parodiował Michael Fox akurat ubaw po pachy racja, rewelacyjna komedia do której chętnie wracam, rewelacyjnie zagrany przez aktorów, strzelanka na stacji metra wymiata i ten gumowy pistolecik Nicka :D Dobra na odprężenie po ciężkim dniu :)

ocenił(a) film na 8
monisia54315

Oczywiście masz rację Monisia ;-)
Chyba od śmiechu miałem łzy w oczach i mi się pomyliło.

Tak na marginesie, zastanawiam się z czego wynika fakt, że niektórzy aktorzy nawet jak ciężko przeklinają to jest to śmieszne a nawet wręcz urocze (że tak powiem), ale jakby dokładnie tą samą kwestię wypowiedział ktoś inny to by już takie nie było? Czy to kwestia aparycji aktora? A może ogólnego wrażenia stworzonego w różnych rolach i tym samym jakiejś subiektywnej oceny i wrażenia jakie on sprawia? Nie do końca potrafię sprecyzować….
Nie mniej film dla mnie dość szczególny. A do Michaela J. Foxa też mam sentyment ze względu oczywiście na "Powroty do przyszłości" (zwłaszcza 1)
Pozdr.

Pauleta

Nie zabrakło głupich scen (np. pościg na początku, gdy sobie stał na progu), ale film ma swój urok lat 90-tych. Również 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones