PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36750}
6,6 56 194
oceny
6,6 10 1 56194
6,1 11
ocen krytyków
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

Nudny...niestety...:(

ocenił(a) film na 5

Początek filmu zapowiada sie naprawde dobrze nawet bardzo dobrze smieszne gagi, fajne teksty ale z uplywem czasu film zmienai sie w nudny, nie smieszny juz tak jak na poczatku. Niestety gdyby film byl caly tak smieszny jak jego hmmm 15 minut pierwsze to by zasluzyl nawet na 9/10 ale niestety nie hjest moaj ocena 5/10

ocenił(a) film na 4
Smokey

Niestety..ale musze się dołożyć do tej oceny filmu....niektóre dialogi całkiem całkiem...ale jeśli chodzi o całość,a to właśnie oceniamy...to słabo...nawet jak na naszą polską produkcję-niestety.Pomysł, może nie najgorszy....trup..którego nie można się pozbyć...potem kolejny...i ...jeszcze jeden...hm...Długo zbierałam się do obejrzenia tego filmu i wkońcu się zmusiłam, w całym tego słowa znaczeniu. Nie powiem, że żałuję-ale czas poświecony na ten film, chętnie wykorzystałabym w inny sposób :) jak dla mnie nawet 5 to za dużo 4/10 (za niektóre sceny...np z wózkiem inwalidzkim :)

neon_lady

Prawda. pierwsze 15 min. byly ciekawe a pozniej sie nudno zrobilo.

woollek

Ja polubiłam ten film, wydaje mi się fajny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones