PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127314}

Ciekawski George

Curious George
6,5 1 378
ocen
6,5 10 1 1378
Ciekawski George
powrót do forum filmu Ciekawski George

Super

użytkownik usunięty

Jak dla mnie film animowany na wysokim poziomie. Właśnie niedawno skończyłem patrzeć
w tv, ale z lektorem i angielskimi piosenkami. Ta produkcja mnie totalnie zauroczyła,
zaskoczyła, i rozbawiła. Małpka niezwykle bystra, i inteligentna (mnie zaczarowała, kupuję ją
w całości heh) a ten odkrywca w żółtym taki gapowaty że aż zabawny. ale patrząc na to przez
pryzmat innych produkcji można powiedzieć że ten film jest jakby niedoceniony, a jak dobrze
wyprodukowany i dopracowany. Aż brakowało mi Polskich głosów w tej produkcji, i Polskiej
wersji angielskich piosenek z tego filmu.

ocenił(a) film na 5

Też przed chwilą skończyłam oglądać, a trafiłam na to przypadkiem. Mimika małpki była wprost rozbrajająca. Co do muzyki - bajki chyba mają to do siebie, że zawsze mnie zaskakują soundtrack'ami. Tak było i tym razem. Nie umiałabym sobie teraz wyobrazić tej bajki z polskimi wersjami tych piosenek. Ale bajka świetna: śmieszna i niegłupia, bez porównania z takimi niektórymi gniotami na Cartoon Network.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się w kwestii braku dubbingu, zwłaszcza, że jest to bajka kierowana głównie do dzieci. Właściwie lektor zawsze kojarzył mi się wyłącznie z normalnymi filmami, w animacjach powinna być albo wersja oryginalna z napisami albo dubbing.
A bajka naprawdę bardzo przyjemna dla oka.

Cała bajka jak i sama małpka niezwykle urocze. Zgadzam się z Darosławem, świetna bajka, niestety niedoceniona. Wielka szkoda

ocenił(a) film na 10

Uwielbiam malpkę, która poznaje świat w tak zabawny sposób. Moja córka wręcz kocha. Film prześwietny, wspaniała grafika, sympatycznie skrojene postacie i oczywiście rewelacyjny dubbing. Polecam i jeszcze raz polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones