PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870298}
7,9 11 812
ocen
7,9 10 1 11812
Ciemne strony rybołówstwa
powrót do forum filmu Ciemne strony rybołówstwa

Dawid

ocenił(a) film na 9

Jestem wściekły po tym filmie... ludzie to najgorsze zwierzęta!

ocenił(a) film na 9
lacu7

Niestety tak... Z pewnością tych co tworzyli i oglądają ten film nazywa się .... lewakami, ale mnie to "zwisa"... Sorki...

ocenił(a) film na 8
lacu7

Mam dokładnie takie same odczucia

lacu7

"Zwierzęta"? Obrażasz naszych braci mniejszych. Zwierzęta nie biegają po lasach mordując i niszcząc wszystko w około. Biorą ze środowiska tyle, ile potrzebują, żeby żyć. Człowiek w pogoni za pieniądzem niszczy świat. Ocenia się, że około 15 procent produkowanej żywności, jest tworzona, choć wiadomo, że nawet nie dotrze na sklepowe półki i ulegnie zniszczeniu. Potem przychodzi nakręcony marketingiem i szałem konsumpcjonizmu człowiek i swoim bezsensownym działaniem niszczy kolejne 20 procent żywności. Bogaty świat stanął przerażony w obliczu Covid-19, tymczasem w zeszłym roku umarło z głodu prawie dziesięć milionów ludzi, skończy się koronawirus, a kolejne dziesiątki milionów będą umierać. Ale nie będzie wykresów śmierci głodowej na portalach internetowych i paskach telewizorów, więc co nas to obchodzi. Mija prawie 35 lat od Life Aid - niestety tylko jednostki zrozumiały, jakim problemem jest głód. A co gorsza, rabunkowy konsumpcjonizm dotyczy już wielu aspektów naszego świata. "Świat zaspokoi wszystkie potrzeby człowieka, oprócz chciwości" - powiedział pewien mądry człowiek.

ocenił(a) film na 9
pawimor

Proponuję też obejrzeć, jeżeli nie widziałeś "Wytępic całe to bydło". Dostępny także na HBO GO. To daje jeszcze szerszy obraz "człowieczeństwa".

ocenił(a) film na 9
lacu7

Myślę, że to określenie jest krzywdzące dla zwierząt. Ludzie to bezduszne bestie i najgorsze pasożyty na planecie. Ale wiem o co Ci chodzi i jestem za.

ocenił(a) film na 10
lacu7

Oj tak byku. Jeszcze sobie wmawiamy, że tak ma byc- to jest najgorsze :(

ocenił(a) film na 6
lacu7

Ten film to tylko kolejny impuls. Musiałeś spotkać się z takimi informacjami bądź podobnymi już wcześniej.

lacu7

W historii był taki co uważał tak samo. Lubił gazować. Z tą różnicą że on za zwierzęta miał tylko Słowian, Romów, Żydów itp. Więc wychodziło by na to że był mniej zjeb**y niż ty? Uważaj zatem co piszesz.

Maciej_Legowski

Mylisz sytuację ekologiczną z Holokaustem, który nie ma nic wspólnego z problemem, którego dotyczy ten wątek, więc Zbrodnie wojenne II WŚ a niszczenie środowisk naturalnych przez ludzi to dwie różne historii, więc to ty zbastuj bajerę z tym co wypisujesz, gościu

Maciej_Legowski

Mylisz sytuację ekologiczną z Holokaustem, który nie ma nic wspólnego z problemem, którego dotyczy ten wątek, więc zbrodnie wojenne II WŚ a niszczenie środowisk naturalnych przez ludzi to dwie różne historie, więc to ty zbastuj bajerę z tym co wypisujesz, gościu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones