PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32488}

Ciemność

Darkness
6,2 12 841
ocen
6,2 10 1 12841
Ciemność
powrót do forum filmu Ciemność

extra zakończenie bardzo zaskakujące polecam 8/10!

ocenił(a) film na 5
retro_m

typowy średniak, który z horrorem nie ma nic wspólnego. Nie powiem, bo jak na tak płytką fabule oglądałem z nadzwyczaj dużym zainteresowaniem. Myślę ze 5/10 to sprawiedliwa ocena dla tego filmu

ocenił(a) film na 6
retro_m

Zgadzam się- końcówka niesamowita i choćby dlatego warto film obejrzeć

retro_m

W połowie filmu było już jasne jak słońce, jak on się zakończy. A już końcówka to przeszła sama siebie jeśli chodzi o przewidywalność. Jeśli kogoś ta końcówka naprawdę zaskoczyła, to się bardzo cieszę, ale dla fanów gatunku, którzy "nie jedno" widzieli, nie będzie tu żadnego podskakiwania na krześle.

Faktycznie, typowy średniak. Bez żadnych ochów i achów. Dobra muzyka. To jedyny plus.

Jak dla mnie 3,5/10

użytkownik usunięty
kkedzia

dokladnie. ja go ocenilem na 4/10 choć zastanawialem się czy to nie za dużo. na plus jeszcze Lena Olin. tylko jej aktorstwo było przekonujące

ocenił(a) film na 8
retro_m

W tym filmie był Ouroboros (wąż połykający własny ogon)?

Spojler:

Mam na myśli czy film się skończył tak że w ciemności były kopie niektórych osób i ostatecznie ciemność zwyciężyła?
Jeśli to ten film to daje 8/10 :P Bardzo dawno go oglądałem, a jeśli nie to, to obejże

ocenił(a) film na 9
Jabolak

Tak - ciemność wytworzyła kopie: w scenie końcowej dla rodzeństwa - Hiszpana w garbusie, dla Hiszpana po tym jak dotarł do domu - głosy rodzeństwa. no i oczywiście scena rozmowy rodzeństwa z matką na piętrze(oczywiście "lewą") i matki z rodzeństwem w kuchni (tutaj rodzeństwo było "lewe")... btw Wielki Łgarz to prawdopodobnie Berith, ew. Baal

ocenił(a) film na 7
retro_m

Witaj Retro_m:)
Również i mi przypadł do gustu ten horror. Dobrze się go oglądało i ciekawe miał zakończenie. Ciemność która wiąże się ze złem i śmiercią. Klimat film miał i tak ma być:) Pozdrawiam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones