plakat filmu Cienie gorącego lata

Cienie gorącego lata

Stíny horkého léta
7,2 83
oceny
7,2 10 1 83
211
chce zobaczyć
{"type":"film","id":165636,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Cienie+gor%C4%85cego+lata-1977-165636/tv","text":"W TV"}]}
Cienie gorącego lata
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    wypożycz
    od 8,99 zł
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    abonament
    za 24,99 zł


Akcja filmu toczy się w roku 1947 w słowackiej części Bieszczad. W chacie Ondreja Barana (Juraj Kukura), mieszkającego z żoną Terezą (Marta Vančurová) i dwojgiem dzieci, zatrzymują się niedobitki oddziału banderowców. Próbują się przedostać wraz z rannym dowódcą do Austrii. Ponieważ niezbędna jest pomoc medyczna, nieproszeni gościeAkcja filmu toczy się w roku 1947 w słowackiej części Bieszczad. W chacie Ondreja Barana (Juraj Kukura), mieszkającego z żoną Terezą (Marta Vančurová) i dwojgiem dzieci, zatrzymują się niedobitki oddziału banderowców. Próbują się przedostać wraz z rannym dowódcą do Austrii. Ponieważ niezbędna jest pomoc medyczna, nieproszeni goście zmuszają Ondreja do udania się do miasteczka i uprowadzenia lekarza (Gustáv Valach). Ondrej zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie zawisło nad bliskimi, jednak wie też, że posłuszeństwo jest możliwe tylko do pewnych granic. Przekraczając je, może stracić szacunek żony i syna.

Cienie gorącego lata zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.