PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1235}

Cienista dolina

Shadowlands
7,7 7 875
ocen
7,7 10 1 7875
8,7 3
oceny krytyków
Cienista dolina
powrót do forum filmu Cienista dolina

Szczerze Wam powiem o tym filmie, ze oczekiwalem o wiele wiecej.Mianowicie czuje duzy niedosyt pierwsza czescia filmu, ktora sie bardzo dluzy.Ale za to slowa padajacew tym filmie sa na prawde piekne.

Czuc dramat czlowieka.Scena gdy dorosly mezczyzna i mlody chlopak placza moze chwycic za serce.

Nie wiem czemu czuje taki niedosyt.Byc moze dlatego ze mam dopiero 16 lat i niewiele w zyciu przeszedlem, a jest to film skierowany bardziej do osob doswiadczonych.Jak sam bohater powiedzial :"Doświadczenie to okrutny nauczyciel, ale bardzo skuteczny".

Mam nadzieje ze obejrzę ten film również za kilka lat i wtedy zmienie się trochę moje podejscie , dostrzege w nim cos innego czego teraz nie moglem...

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
kingdk3

Slowa sa piekne, historia porusza wazne kwestie, wszystko sie zgadza ALE... film jest wykonany tak sobie. Moze brak mi jakiejs wrazliwosci, ale ja nie do konca odczulem prawdziwosci tej przemiany, zakochania, straty. Wykonanie filmu jest takie sobie, pierwsza czesc zdecydowanie za dluga. Ja jestem rozczarowany finalnym efektem, pomimo tego ze zgadzam sie z tezami, ktore film porusza. Moze sa po prostu zbyt oczywiste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones