PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4713}

Coś

The Thing
7,5 104 084
oceny
7,5 10 1 104084
8,0 30
ocen krytyków
Coś
powrót do forum filmu Coś

Muzyka, nastrój, obsada, to wszystko powoduje, że to jeden z moich ulubionych filmów, a w tym gatunku najlepszy obok Obcego 2

ocenił(a) film na 9
arek_krotoszyn

Potwierdzam, rewelacyjny film.

ocenił(a) film na 10
reynevan_3

Dzięki, pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
arek_krotoszyn

Achh... Jeden z moich ulubionych horrorów... ♥️♥️♥️
Pamiętam, jak byłem mały i pierwszy raz go zobaczyłem to przez 2 dni nie umiałem spać... ;) Podoba mi się ten klaustrofobiczny klimat i ogólnie ciekawe co brali twórcy, że wymyślili takie "cosie"... Teraz mnie to śmieszy, ale serio kiedyś po scenie z reanimacją naprawdę nie umiałem zasnąć przez 2 dni... XD Klasyk gatunku... ;(

ocenił(a) film na 10
smakoszDXM

Też miałem tak parę razy bo jednak jak jesteśmy bardzo młodzi to przeżywamy wszystko dużo bardziej, stad pewnie te ograniczenia wieku dla oglądających:)

arek_krotoszyn

Wszystko się zgadza, ale czemu nie powstrzymali się od debilnych błędów? Zima na Antarktydzie to temperatury minus trzydzieści, czterdzieści stopni i noc polarna. Tu jest ciepło i jasno ...

ocenił(a) film na 10
mak65

Wiesz, zawsze w filmach coś tam naciągną, równie dobrze Norwegowie mogli wylądować i spokojnie powiedzieć, o co chodzi z psem, zajęłoby to 2 minuty, pies nie zdążyłby nic zrobić i by go spokojnie załatwili, ale chodzi o to, że już sam film świetnie się ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones