PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1114}
7,5 78 710
ocen
7,5 10 1 78710
7,1 15
ocen krytyków
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
powrót do forum filmu Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz

Sensacyjny tytuł w Internecie:
>>Jedzenie z nadmorskiej smażalni? Ryba wycierana ścierką do podłogi, tłuszcz niezmieniany przez 14 godzin, spleśniały ser<<
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12146223,Jedzenie_z_nadmorskiej_ smazalni__Ryba_wycierana_scierka.html

-------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------

Ale przecież my to wszystko dobrze znamy:

EKSPEDIENTKA: ‘’Przede wszystkim pan mi po chamsku wyrwał tego kurczaka!’
KLIENT: ‘Jako corpus delicti.’
SPRZĄTACZKA: ‘’Ścierkę, ścierkę mi wyrwał – moje narzędzie pracy!’
EKSPEDIENTKA: ‘Panie kierowniku, ukraść chciał mi tego kurczaka.’
SPRZĄTACZKA: ‘No pewnie, bo po co by wyrywał? To złodziej.’
EKSPEDIENTKA: ‘I pijak. Bo każdy pijak to złodziej!’
KLIENT: ‘No, niech pan sam osądzi: czy to jest w porządku?’
ŻONA KLIENTA: ‘Uspokój się Kaziu.’
KLIENT: ‘B r u d n a ś c i e r k a proszę pana!’
KIEROWNIK SKLEPU: ‘Od tego jest ścierka, żeby była brudna.’
KLIENT: ‘Proszę pana, podstawowe zasady higieny…’
KIEROWNIK SKLEPU: ‘Proszę pana, podstawowe zasady higieny są takie, że jak się wchodzi, to się puka. A pan wchodzi bez pukania, z brudną ścierką.’
KLIENT: ‘Nie będę tu więcej kupował.’
ŻONA KLIENTA: ‘Kaziu poczekaj chwilę. Panie kierowniku, panie kierowniku: on się na wszystkie sklepy obraża. Mieszkamy na Służewcu to aż do Żoliborza mamy wszystkie sklepy poobrażane. Pański sklep jest ostatni. To teraz chyba na Bielany będziemy…’
KLIENT: ‘Do Bydgoszczy będę jeździł a tu nie będę kupował! Proszę, niech mnie pan umieści na tej swojej gablocie.’
KIEROWNIK SKLEPU: ‘Przepraszam bardzo, ale to my decydujemy kto będzie wisiał na tej naszej gablocie.’
KLIENT: 'Taaak?!'
KIEROWNIK SKLEPU: ‘Tak.’
KLIENT: A teraz?!’
KIEROWNIK SKLEPU: ‘Panie Sławku, panie Sławku!...'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones