PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859947}

Co widać i słychać

Things Heard & Seen
5,1 16 850
ocen
5,1 10 1 16850
Co widać i słychać
powrót do forum filmu Co widać i słychać

nie sugerujcie sie zaniżoną opinią i negatywnymi ocenami.

Szukałem horroru jako wielbiciel tego gatunku i przypadkowo natknąłem sie na niego.Mam wrażenie,ze historia jest na tyle dobra,ze obroniła by się nawet bez elementów horrorowych a raczej bardziej nadprzyrodzonych no ale jak już są to tylko wzbogacają seans.
Myśle,ze ocena jest zaniżona przez fanów grozy,którzy liczyli na cos mocniejszego a film na siłe jest przypisany własnie do tego gatunku
Serio ogląda się bardzo przyjemnie przez;dobrą obsadę,ładne kadry i ciekawą fabułę,uroczą główną bohaterke
Poprawił mi humor,myślałem,ze w tym roku obejrzałem juz wszystkie dobre filmu i został mi sam chłam na jaki trafiałem przez ostatnie dni a tu proszę zasłużone 7/10.

Spoiler;
nie rozumiem,tylko czemu bucowaty mąż w ostatniej scenie postanowił wybrać się na morze w niebezpieczną pogode,był zbyt zadufany w sobie,zeby chciec sie zabić,rozpacz po tym co uczynił też odpada,mam teorie,ze cos w niego wstapiło/opętało go i chciało go ukarać ale to raczej naciągane

ocenił(a) film na 9
marcinpastuszynski

Tez bardzo mi się spodobał, lubię takie klimaty "gotyckiego horroru". Ale również nie roumiem do końca, dlaczego on wypłynął i nie rozumiem początku filmu, gdzie mąż przyjeżdża do domu, tam widzi samą córkę, zabiera ją i idzie gdzieś w pole..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones