PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752260}

Coco

8,3 169 552
oceny
8,3 10 1 169552
7,9 35
ocen krytyków
Coco
powrót do forum filmu Coco

Czy tylko ja na tym forum dostrzegam podobieństwa pomiędzy "Coco" a "Kubo"?
Pixar zrobił świetny film, ale jak dla mnie przegrywa on z zeszłorocznym dziełem studia Laika. Wszystkiego jest w nim więcej, tylko że więcej nie zawsze znaczy lepiej ;-)

Mario

Owszem, też je zauważyłem, ale mało prawdopodobne, by ktoś tu od kogoś ściągał.
Widzę też drobne inspiracje "Spirited away"; żadna to niespodzianka, bo Pixar nierzadko się filmami Ghibli inspiruje.

Mario

Bo ja wiem czy tak przegrywa? Kubo miał świetną historię, ale postać Żuka irytowała mnie straszliwie. Ja wiem, że to miał być "comic relief" i całość była mocno osadzona w fabule, ale przez większość jego kwestii zgrzytałam zębami po równo zażenowana i zła. Na Coco tego nie doświadczyłam (i Bogu dzięki).

salammbo90

Zgadzam się. "Kubo" ogólnie jest znakomity, ale twórcom zabrakło wyczucia z tymi krotochwilami... Raz, że jest ich, na mój gust, zbyt wiele, a dwa, że większość z nich szkodzi klimatowi tej opowieści. Być może w wersji oryginalnej jest lepiej, chętnie kiedyś sprawdzę :)

ocenił(a) film na 8
Mario

Nie, ponieważ "Kubo" w mojej opinii nie jest tak dobrym filmem, jak to wszyscy malowali i ja się jednak rozczarowałem po seansie, bo to wszystko już wcześniej było, a "Coco" o wiele bardziej mi się podobał, miał ciekawsze przesłanie i chyba albo podniosę mu ocenę, albo obniżę ocenę 'Kubo", lub jedno i drugie.
"Kubo" jest ciekawy ze względu na technikę animacji, ale tak na prawdę, podobała mi się najbardziej tylko scena przedstawienia na rynku miasteczka.

ocenił(a) film na 10
Mario

Też to zauważyłem. Jednak według mnie ,,Kubo i dwie struny" był słaby. ,,Coco" był lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones