PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103185}
5,8 8 550
ocen
5,8 10 1 8550
5,0 4
oceny krytyków
Cold Creek Manor
powrót do forum filmu Cold Creek Manor

Filmy z szaron stołn zawsze wywołują na mnie wrażenie..nagi instynkt, diaboliq a teraz ten, ale zawsze do konca nie rozumiem pewnych watkow albo scen..w tym filmie nie rozumiem tej ostatniej..ten koles celowo go zabil bo widzialem jak spojrzal sie na zonka i ta zrobila jakis ruch glowa.potwierdzila ze on ma go zabic i tak wogle to on trafil w ta szybe czy w niego tym mlotem..mialem jeszcze kilka pytan ale mi przez noc sie zapomnialo moze sobie przypomne ;f

abradabb

a i ten dejl zabił tą policjantke? i na koncu ta siostra tej policjantki byla przy grobie dejla czy moze siostry pozno bylo ledwo na oczy widzialem ;e

ocenił(a) film na 6
abradabb

Ona była właśnie na grobie Dale'a było dokładnie widać i to w dodatku był grób przy innych grobach jego rodziny. Swoją drogą fajnie mieszkać w domu przy którym są groby mordercy i jego rodziny :P. Jeżeli chodzi o policjantkę to nie wiadomo bo niektórzy mówią że zginęła ( ale wtedy jej siostra szła by położyć różę na grobie mordercy siostry, nawet jak go kochała ?), a niektórzy mówią że przeżyła. Nie było dopowiedziane. Ja bym logicznie powiedziała że policjantka przeżyła bo nielogiczna by była scena głupiej jej siostry przy grobie mordercy, tylko czy ta bruneta była logiczna ? :P. To chyba jeden z nielicznych filmów gdzie blondynki jednak są mądrzejsze od brunetki :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones