PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529267}
6,0 4 812
ocen
6,0 10 1 4812
Columbus Circle
powrót do forum filmu Columbus Circle

.. ale nie jest źle. Zwolennikom kameralnych thrillerów, bez strzelania ogniem ciągłym i wybuchów film powinien się spodobać. Brakuje mu jednak pewnej dozy naturalizmu, autentyczności. Obydwie panie są cały czas w pełnym makijażu, starannie ubrane, włosy non stop uczesane... A przecież jedna od lat nie wychodzi z domu, a druga jest bita przez partnera. Wolałbym te historię opowiedzianą nie w konwencji drugorzędnego, "konfekcyjnego" thrillera, ale w stylu filmów "na serio". Scenariusz jest przecież niezły, aktorzy również. Selma Blair była świetna zarówno w "Smakach miłości', jak i "Fioletowych fiołkach". Czekam na wykorzystanie jej potencjału aktorskiego. W tym przypadku niestety nie doczekałem się.
Zapraszam na stronę: http://www.rekomendacje.npx.pl

silentviper

SPOILER No to coś słabo przykładałeś uwagę. Kto tu był bity przez partnera bo nie zauważyłem. To bicie to były scenki odgrywane przed Abigail nie było tu żadnych ciemiężycieli kobiet a że dostała tak, że miała podbite oko to wszystko było pod publiczkę musiało wyglądać naturalnie.

Film mi się nawet podobał. Czy mogło być lepiej? Myślę, że z tej historii więcej wycisnąć się nie da. Jedyna ewentualność to wydłużyć film skupić się trochę na śledztwie i tyle można by się trochę bardziej wczuć w klimat bo coś za szybko się to wszystko rozwiązuje. W tym klimacie o wiele lepiej wypadł Across the Hall chociaż też arcydziełem nie był.

reese

Oczywiście zauważyłem, że bicie było na pokaz. Moje zastrzeżenia dotyczą takich scen jak ta, gdy "pokazowo" pobita Lillian budzi się na drugi dzień na sofie w mieszkaniu Abigail i ma włosy w nienagannym stanie, jakby wyszła od fryzjera. Z kolei Abigail chodzi po mieszkaniu non stop w ciężkim makijażu, wystrojona jak do opery. Tak wyglądają bohaterki latynoskich telenowel czy "Mody na sukces".

silentviper

No w tej kwestii się z tobą zgadzam. Ale niedociągnięcia scenariusza trzeba zatuszować podrasowaną urodą pań ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones