PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781226}

Coma

Koma
6,5 2 932
oceny
6,5 10 1 2932
Coma
powrót do forum filmu Coma

Pomysł genialny, wykonanie niezłe, mocna ósemka.

Michu_3

Chyba raczej Rosjanie...

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

Najeżyłeś się o tych "ruskich" jak jeż pod jabłonką :D

ocenił(a) film na 8
Michu_3

W pełni się zgadzam. Co raz lepiej im idzie. A kolega eltoro10000 niech się tak nie obrusza z tymi Rosjanami. Dla mnie mogą być nawet i Ruskami ;-)

maciejz5

Mają świetne zaplecze literackie, a rosyjska fantastyka wciąż jest w światowej czołówce.

maciejz5

Ach, te Polaczki...

eltoro10000

i co ulżyło ci ośle że napisałeś polaczki bo on napisał ruski ? chciałeś być lepszy a jesteś tylko durnym hipokrytą ;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
eltoro10000

ja uj na to klade to ty sie "ruskami " przejąłeś nie ja ,baranie nie mam powodu zeby czuc sie lepszy czy gorszy ublizajac ci , zwrocilem tylko uwage na to ze sie oburzasz co ktoś pisze a robisz to samo idioto ;]

shadow87

Niestety, udowodniłeś tylko tyle, że sam się zaorałeś, czego nie dostrzegasz, bo w twojej głowie jedna komórka goni drugą, a mają dużo miejsca do gonitwy ;-)

eltoro10000

haha , przeczytaj jeszcze kilka razy to moze zrozumiesz jak bardzo tępy jesteś :] pozdrów matke spisała się w nocy :]

shadow87

Wymiana "uprzejmości" z debilem satysfakcji nie daje, co najwyżej jest przyczynkiem do obserwacji przypisywanej Lemowi, która brzmi: Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.  Jesteś typowym przykładem takiego właśnie durnego polaczka.
Dlatego więcej karmy trollu nie dostaniesz. Idź się paść gdzie indziej.

eltoro10000

ogarnij sie i pozdrów mame :D

shadow87

Po takiej wymianie uprzejmości na pewno "Ruscy" nabiorą szacunku do swoich zachodnich Sąsiadów. Wstyd

eddys

szukasz szacunku u ruskich wow , idz powojować troche na ukrainie ponoc sa jeszcze walki i zyskasz szacunek :]

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

Sam Jesteś trollem chłopie , wróć do początku rozmowy , przeczytaj ze zrozumieniem "o co poszło" ;) a dopiero potem wyciągaj wnioski

ocenił(a) film na 6
Michu_3

Też odnoszę wrażenie że Rosjanie w gatunku Fantasy są w czołówce ale czegoś mi tu brakowało jakiegoś hamerykanskiego akcentu

ocenił(a) film na 3
Michu_3

Chyba zartujesz,ze na 8 ten film,widac duza siermieznosc w wykonaniu i w ogole nie angazuje .Dobrym filmem to byl:Najczarniejsz godzina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones