PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679720}
5,6 167
ocen
5,6 10 1 167
Commando
powrót do forum filmu Commando

czego się spodziewaliście? To przecież bollywood, a nie jakieś krwawe dzieło akcji z Ameryki :P Jeśli ktoś nie lubi indyjskich filmów to nie polecam, bo pewnie i tak się nie spodoba. To taki typowy romansik + akcja. Moją uwagę przykuły sceny walk głównego bohatera, on prawie fruwał :D, a to chyba nie częste w indyjskich filmach (przynajmniej ja mało takich oglądałam). Dałabym aż 7/10, bo jak na bollywooda to nie jest zły. Historyjka mnie zainteresowała. Jedynie co mi przeszkadzało to "białe" oczy negatywnego bohatera (uważam to za głupotę) i gra aktorska tego "komandosa". Grał jakby w tyłku cały czas miał kołek :D A szkoda bo prezencję to facet ma i niczego sobie... :D :D :D

ocenił(a) film na 5
MariSzka79

Pierw napisałam swoją opinię a dopiero potem przeczytałam twoją i okazało się,że na te same rzeczy w filmie zwróciłyśmy uwagę :) :inne od wszystkich sceny walki,przystojny główny bohater, no i nastawienie że to film bolly. Nie napisałam tylko o okropnych oczach czarnego charakteru,a rzeczywiście także mi przeszkadzały. Czyli to są główne rzeczy , dla których warto film zobaczyć.Jak ktoś przeczyta moją i twoją opinię to już będzie wiedział o co w filmie chodzi i na co zwracać uwagę.A swoją drogą to ciekawe jak niektórzy zauważają te same rzeczy :)Pozdrawiam.

MariSzka79

wlasnie sie natknalem na inny film z tego rodzaju :) zwie sie "Ek Jwala Mukhi". fajna scena jest na youtubie :) wpisz sobie "Kung Fu VS Indian Fight scene - Amazing Technique to beat Martial Arts fighters " albo wbij tu: http://www.youtube.com/watch?v=TmgQlZecUxU .

ocenił(a) film na 5
KysiuS

Takich albo podobnych scen w filmach telugu jest bardzo dużo :). Nawet jeśli nie są w klimatach wschodnich sztuk walki to bohaterowie prawie zawsze latają w powietrzu po jednym celnym uderzeniu hero. A film o którym napisałeś to wersja hindi filmu ,,Desamuduru" . Bardzo fajny film z Allu Arjunem, jeden z lepszych z tym aktorem. Polecam obejrzeć cały ale właśnie w pierwotnej wersji czyli pod tytułem ,,Desamuduru".

aam38

poczekam na lektora, bo drazni mnie ten jezyk :D przewinalem go troche na youtubie w originale i wyglada fajnie. latanie po ciosach mi nie przeszkadza, jedynie takie chodzenie po wodzie czy latanie po lasach herosow w tych chinskim produkcjach ;P

ocenił(a) film na 5
KysiuS

Nie wiem czy się doczekasz lektora bo film już kilka dobrych lat ma i jak na razie z lektorem nigdzie go nie widziałam. Szkoda. Ale gdybyś się doczekał to życzę miłego oglądania :)

KysiuS

Jeżeli drażni Cię ten język to nie oglądaj. Proste.

KysiuS

Jeżeli drażni Cię ten język to nie oglądaj. Proste.

Demetria098_2

no i nie ogladam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones