PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211364}
7,7 43 464
oceny
7,7 10 1 43464
6,6 16
ocen krytyków
Control
powrót do forum filmu Control

Mam pytanie oglądałem wczoraj w ale kino wprowadzenie do filmu,jeden z gości powiedzial ze jego córka po obejrzeniu tego filmu wytatuowała sobie słowa piosenki.o jaka piosenkę/tekst chodziło.Dodam ze jako osoba nie sluchajaca Joy Division,po tym filmie mam ochotę zaznajomić sie z ich muzyką i historią za to film dostaje 9/10

tonkpils888

Zapewne "Love will tear us apart"

ocenił(a) film na 9
Beelzeboss

dzieki ale chyba nie o to chodziło,a o słowa na początku filmu "Przeszłość jest teraz częścią mojej przyszłości. Teraźniejszość wymyka się spod kontroli. " ale nie jestem pewien

tonkpils888

Nie ma za co, rzuciłam akurat tym bo widziałam sporo takich tatuaży, no i chyba najbardziej sławna piosenka JD, polecam zespół baaardzo jeden z moich najukochańszych, jednak powinni na płytach pisać UWAGA! Może spowodować depesje :) Niemniej jednak jeśli lubisz post punk'a to przesłuchaj, warto.

ocenił(a) film na 9
Beelzeboss

Z każdym przesłuchaniem coraz bardziej mi sie podoba,od kilku miesiecy słucham zespołów post rockowych.Ale JD zachęcił mnie do post punka :) pozdro

tonkpils888

ten facet mowil, ze jego corka wytatuowala sobie tytul piosenki- 'love will tear us apart'

ocenił(a) film na 7
tonkpils888

9 minut szukania w google:

"Przeszłość jest teraz częścią mojej przyszłości. Teraźniejszość wymyka się spod kontroli. "

Existence - well what does it matter
I exist on the best terms I can
The past is now part of my future
The present is well out of hand
Heart and soul, one will burn
One will burn, one will burn
Heart and soul, one will burn

ostatnia zwrotka piosenki heart and soul

ocenił(a) film na 9
chemikalium

DSięki piękne :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones