PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30}
6,8 20 615
ocen
6,8 10 1 20615
7,4 5
ocen krytyków
Cop Land
powrót do forum filmu Cop Land

Właśnie obejrzałem sobie ten film a mianowicie Cop Land. Po raz enty Stallone pojawia się tu jako tzw: American Hero:).Krótko i zwiężle na temat filmu można powiedzieć American Shit.Dziwię się tylko takim
aktorom jak De Niro i Harvey Keitel że dali się w to wciągnąć.Ja w zasadzie obejrzałem to to tylko ze względu na nich.Cały film zaś to kompletne dno i 10 metrów mułu jak wszystkie inne ze Stallone.Błech...

użytkownik usunięty
ummagum

co ty pieprzysz człowieku. W tym filmie Sylwek pokazał że potrafi grać, a nie tylko klaciore prężyć. A tak wogóle to gdzie tu widzisz American Hero. Gościu po pięćdziesiątce, z brzuchem, głuchy na jedno ucho, pijaczynka, uległy, poddany i potulny jak baranek to American Hero? Ta postać już chyba nie mogła być bardziej odheroizowana. Chyba inny film oglądałem. Nie pisz takich głupot więcej. Film jest bardzo dobry.

ummagum

Krótkie pytanie: Masz problemy ze wzrokiem?

ummagum

Aericain Hero?? Raczej anti-hero. Stallone gra tu wsiowego gliniarza w miasteczu zamieszkanym prawie wyłącznie przez policjantów z Nowego Jorku. Jego codzienność polega na pierdzeniu w stołek i snuciu rojeń, że kiedyś może zostanie prawdziwym policjantem w NY(co biorąc pod uwagę jego podeszły wiek i kłopoty ze słuchem jest niemożliwe). Człowiek, którego życie nie było zbyt udane i zaczyna sobie zdawać sprawę, że nic dobrego już go nie spotka. Świetny kryminał z chyba najlepszą rolą Stallona w jego karierze. Mój stary nazwał go 'zmęczonym Rambo', co chyba najlepszym opisem granej postaci.

ocenił(a) film na 8
ummagum

No to chyba nie mówimy o tym samym filmie.

ocenił(a) film na 10
Agi_i_Mis

Znakomity film, znakomity Sylvek!

Nie wiem po co gadacie z tym ułomnym przygłupem, niech mój post bedzie ostatnim i po meczu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones