PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394964}
7,1 34
oceny
7,1 10 1 34
Cradlewood
powrót do forum filmu Cradlewood

josh to ian somerhalder - napisałam już to czemu nie chcecie tego zatwierdzić . nikt o tą strone nie dba? :P

julia1007

Właśnie dlatego, że wiele osób o tĘ stronę dba, kontrybucje nie są weryfikowane migiem śmigiem, byłoby wtedy 10x więcej nieścisłości i błędów niż jest obecnie. Jeśli film jest jeszcze niedokończony wiele rzeczy może się zmienić, na przykład skład obsady, a przede wszystkim nazwy postaci. Ostatnio przeglądałam swoje kontry dodane we wrześniu, jeszcze trochę i zostaną zweryfikowane, więc je przejrzałam, aby sprawdzić czy nic się nie zmieniło. W jednej zmieniły się nazwy dwóch postaci, ubył jeden aktor i jeden przybył. W drugiej, po prostu paranoja, musiałam uaktualnić nazwy wszystkich postaci. A trzecią musiałam z żalem skasować, ponieważ kręcenie go przerwano, film został odwołany i nie powstanie.
Jednak przede wszystkim spróbuj sobie wyobrazić ile każdego roku powstaje filmów, i ile użytkowników codziennie dodaje obsady. Właśnie dlatego kolejka kontrybucji obsad jest tak niemiłosiernie długa. W przybliżeniu mogę powiedzieć, że obsada zgłoszona 21 października zostanie zweryfikowana za +/- półtora miesiąca. I choć nie jestem ekspertem to powiem Ci, że ta kontra, w której jest Ian na 95% zostanie odrzucona, ponieważ w kontrze nie ma nazwy postaci, natomiast w źródle jest.

Divine

ech nie wiedziałam.. przepraszam.. na przyszłośc będę bardziej doceniać prace takich jak ty.. :)...ech mam nadzieje że ian somerhalder jednak zagra w tym filmie gdyż dla mnie doskonale pasuje do tej roli.. no ale cóż zobaczymy.. raz jeszcze przepraszam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones