PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98330}
6,4 1 412
ocen
6,4 10 1 1412
Criminal Wielki przekręt
powrót do forum filmu Criminal - Wielki przekręt

Czy ktoś mi może wyłożyć w jakiś łopatologiczny sposób, co się właściwie stało w tym filmie ,bo ja albo jestem tępy i nie kapuje ,albo coś przespałem

ocenił(a) film na 6
TauRuSS

nie no jak tego nie kapujesz to ja nie wiem.
sprawa jest prosta. siora tego oszusta sie na niego zdenerwowała, więc pozbierała wiarę, aby go porobić. tak więc wszyscy grali. począwszy do jego wspólnika. i tak, stary podrobił banknot, dał go oszustowi aby go upchnął temu bogaczowi, który też był podstawiony. dalsza część się koncentruje na perypetiach w koło banknotu. kiedy ma dojść do sfinalizowania transakcji ten bogacz, żąda aby siora oszusta mu się oddała, bo inaczej nie kupi banknotu. Ta się zgadza, jednak nie za darmo - oszust musi wycofać się sprawy sadowej (na tym najbardziej zależało siorze oszusta, po to wszystko uknuła) i żeby wyznał prawdę temu boyowi czyli swojemu bratu. na końcu oszusta aresztują (bo nie udała się autoryzacja, trefnego czeku). na koniec
wszyscy się spotykają i się cieszą. sory że nie pisałem imion, ale ma słabą pamięć do tego.

XIPE

FIlm dobrze się ogląda,natomiast końcówka infantylna niestety.

ocenił(a) film na 6
donZabol

Dokładnie, końcówka psuje efekt.

ocenił(a) film na 6
KrwawaMery

Pełna zgoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones