PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98330}
6,4 1 412
ocen
6,4 10 1 1412
Criminal Wielki przekręt
powrót do forum filmu Criminal - Wielki przekręt

Po kiego grzyba robić remake tak dobrego filmu jak "9 Królowych"?! Amerykanie są jednak głupi i pazerni. Jednak polecam oryginał!

ocenił(a) film na 6
Zygfryd666

Zdecydowanie gorszy niz oryginal.
Wiele watkow uproszcoznych i zmienionych, w dodatku gra aktorska zdecydowanie gorsza no i Maggie Gyllenhaal nie umywa sie do Letici Bredice

Alan83

znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

ocenił(a) film na 4
Zygfryd666

Rację macie. Ja oceniam to tak:

Dziewięć królowych 8/10
Criminal - Wielki przekręt 4/10

Kung_Fu_Master


gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 5
Zygfryd666

Nie widziałem oryginału, ale miałem takie wrażenie że mimo iż interesujący, to ten film ma trochę zmarnowany potencjał, że niektóre wątki jakieś takie niedorobione. Teraz już znam przyczynę. Po "Dziewięć królowych" jednak nie zamierzam sięgać - jakoś nie lubię oglądać filmów, w których znam fabułę. Już tak mam - raczej nie oglądam ekranizacji przeczytanych książek, remakeów (i "pre-makeów") obejrzanych filmów. Może za jakiś czas - jak historyjka zatrze się w pamięci...

KingOfWine

Jednak polecam oryginał. Choć może rzeczywiście za jakiś czas.

KingOfWine

Amerykanie fabułę trochę też zmienili, oryginalna jest lepsza i przekręt dotyczy ciekawszej rzeczy hehe

ocenił(a) film na 5
KingOfWine

Również nie oglądałem "9 Królowych", nawet nie widziałem że Criminal jest remakiem.
Ale bez względu na to Criminal ocieniam na 5/10. Film wydawał mi się niezły, ale te mało originale zakończenie widziałem już w niejednym filmie.

natan_

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Zygfryd666

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones