PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4736}
5,5 6 684
oceny
5,5 10 1 6684
5,3 3
oceny krytyków
Critters 3
powrót do forum filmu Critters 3

gra komputerowa

ocenił(a) film na 10

a czy kiedykolwiek powstanie jakaś gra komputerowa o tych crittersach??

RPKPROSTO

nigdy nie powstanie niestety

ocenił(a) film na 10
djrobson

a o gremlinach coś powstało :(

ocenił(a) film na 5
RPKPROSTO

Wejdż sobie na coolrom,tam jest pełno romów do emulatorów,wpisz gremlins albo the gremlins,pokaże ci na jakie platformy były gry z tymi zwierzątkami.

djrobson

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

Tworzą grę Fightmare gdzie będzie można walczyć postaciami z horrorów, tam chyba będzie Critters:)

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

gdzieś o tym chyba słyszałem, ale nie znałem tytułu, dzięx a czy też będzie obcy i predator?

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

nie wiem;p ale chyba obcy tak;p

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

http://www.filmweb.pl/videogame/Fightmare+the+Game-2012-644712 ty tworzyłeś tę stronę, mógłbyś powiązac tą grę ze wszystkimi horrorami, z którymi postaciami 100% można grac? nie wszystkie postacie znam (czy wcześniej chciałeś powiązac, ale admowie ci nie przyjęli?)

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

Zaraz powiążę:) Jeśli pozwolą adminowie:P Tak wgl to demo już w maju;p ciekawe jak to będzie, byłem beta testerem i wersja beta z 7 postaciami była dośc fajna;p

ocenił(a) film na 4
AlbertWesker

da się tylko 3 w jednej kontrybucji powiązania dać;p

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

Jak coś to możesz powiązać parę dziś bo ja już swój limit kontrybucji dziennych wyczerpałem:) Powinno być powiązanie z Halloween, Teksańska masakra, grą resident evil 2, crittersami, maniac copem, candymanem, leprechaunem, nocą żywych trupów, re-animatorem

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

staram się powiązac, ale pisze że wszystkie elememty muszą byc prawidłowe i nie chce mi wbic :(

ocenił(a) film na 10
RPKPROSTO

i jakie źródło wogóle dac?

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

no bo musisz tam sprawdzić i ci napisze na zielono obok że w porządku;p źródło im daj http://www.fightmare.dbv.pl i http://www.horrorreviews.wordpress.pl i strone filmweba z fightmare bo po samej obsadzie mozna sie domyslec co i jak

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

dobra, jutro to zrobię bo pisze że wykorzystałem już swój limit, ogólnie z niecierpliwością czekam na grę :)

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

ja też jutro dodam trochę bo sporo tych powiązań jest;p

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

to co ty dodałeś widziałem wczoraj w oczekujących, dziś już ich nie ma, sam zobacz :(

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

fajnie, usunęli;/ a ja nawet nic nie dostałem że odrzucono....

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

ja też nie dostałem

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

a może dodaj plakaty, są jakieś w google grafika, ale nie wiem czy jest jakośc dośc dobra, żeby pezyjęli

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

dodam jak tylko okładkę dadzą na stronie, bo mi coś pisali jak dodawałem ostatnio że musi być okładka nie plakat ale może to tylko jakiś walnięty gośc był, możesz spróbować na www.fightmare.dbv.pl dodali nowy plakat w newsie

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

ten dac? http://imageshack.us/photo/my-images/845/poster1p.jpg/

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

nie, daj ten nowy, jest najlepszy

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

daj mi link

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

chyba to ten www.fightmare.dbv.pl/news.php?readmore=8

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

już dałem, a to będzie w sklepach na sprzedaż czy gra online?

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

darmo sciągasz i grasz na kompie, może zrobią też online

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

słyszałem że tą grę robi firma, która ma przestane u warner bros, czy to może miec wpływ na tą grę? mam nadzieję że powstanie

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

nie, to właśnie nie ta firma, ci robią na mugenie czyli nie mogą tego sprzedać ale mogą tam zrobić każdą postać bez konsekwencji. Dlatego w mugenie powstaje aż tyle bijatyk.

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

właśnie dostałem informację że odrzucili moje informacje (w źródłach przez przypadek podałem link do filmu "Halloween" napisałem w komentarzu że powinno byc powiązane, w powodzie było: ...)

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

Mi też przyszło to napisali że niestabilne powiązania

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

trochę nie rozumiem tłumaczenia "niestabilne powiązania"

ocenił(a) film na 4
RPKPROSTO

ja też

ocenił(a) film na 10
AlbertWesker

masz może profil na nk?

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 4
AlbertWesker

ale nie używam;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones