PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406313}

Cudowne święta Jonatana

The Christmas Miracle of Jonathan Toomey
7,2 940
ocen
7,2 10 1 940
Cudowne święta Jonatana
powrót do forum filmu Cudowne święta Jonatana

Napiszcie pare slow jesli ktos z Was juz go widzial!
A moze ktos go ma i chcialby odsprzedac? Chetnie kupie!
Pozdrawiam!
pati031@o2.pl

pati031

Film bardzo cieply, jak to zwykle te świąteczne klimaty, można sie wzruszyc, bardzo mi sie podobał :)

mroffka86

A ja dalej dzielnie szukam i szukam...
:(

pati031

można go ściągnąć z www.torrenty.org (tylko trzeba się zalogować) i to jeszcze z lektorem:

ocenił(a) film na 1
fiji_yang

można go też pobrać w oryginalnej wersji bez konwersji (dvd-9) na www.dvdfanatic.pl ;)

pati031

pati031 bardzo proszę Cię o kontakt ze mną na moim blogu, bądź na forum filmu "Dominion: Gra o życie" bardzo mi na tym zależy.
Zwracam się do Ciebie z tą prośbą gdyż tylko Ty napisałaś komentarz pod tym filmem. Chciałbym się dowiedzieć, czy opis jaki zostawiłem pod tym filmem pasuje do niego. Gdyż poszukuję tytułu owego opisanego filmu i wydaje mi się, że to właśnie ten film.
Z góry dzięki za wszelką pomoc!
pzdr.

Link do filmu:
http://www.filmweb.pl/f107646/Dominion+Gra+o+%C5%BCycie,1995

pati031

Witam :)
Posłałem Ci pierwszą część pocztą o2(jest spakowany w 8 częściach) , ale nie wiem czy doszło i czy chcesz dalsze?
Pozdrawiam .

Boropark

Witam!
Nic takiego do mnie nie doszlo ale bardzo dziekuje za "chec podzielenia sie".
Bardzo bylam ciekawa tego filmu i wszystkie komentarze czytalam z ogromnym zainteresowaniem . Spiesze jednak doniesc, ze ( hura!) nieslychanym wrecz fuksem kupilam ten film zupelnie legalnie ( i moge wylaczyc lektora :) )
Dzieki jeszcze raz ! Pozdrawiam serdecznie.
Ps. Film bardzo mi sie podoba ale niestety nigdy nie bede obiektywna w ocenianiu filmow z Berengerem, bo nawet bzdety typu "Wrog mojego wroga " to dla mnie prawdziwe rarytasy.
POZDRAWIAM I WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones