Gifted Hands: The Ben Carson Story

1 godz. 30 min.
7,5 4 192
oceny
7,5 10 4192
2 455
chce zobaczyć
{"type":"film","id":492554,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gifted+Hands%3A+The+Ben+Carson+Story-2009-492554/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie
  • Blake_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

    Daję nadzieję, że ciężką pracą, wiarą w swoje możliwości i wsparciem rodziny możemy zrobić co tylko chcemy ( no może nie w Polsce gdzie wielu inteligentnych, wykształconych ludzi marnuje się a inne kraje na nich korzystają i przodują na świecie). I nawet w trudnych warunkach dążmy do tego, bo czasem sama droga do celu jest ważniejsza niż jego osiągnięcie. I na koniec tylko takie pytanie bo nie wiem czy ja coś przegapiłam. Czemu nieumiejąca czytać matka przeczytała w szpitalu liścik od syna ( wnioskuję po jej reakcji).

  • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

    Blake_filmweb Ja z kolei najwidoczniej przegapiłam scenę czytania liściku. Albo po prostu jej nie pamiętam. Ale jeśli chodzi o jej umiejętność czytania, to nabyła ją u pana, u którego sprzątała. Była scena kiedy przychodzi do pracy i rozgląda się po półkach z książkami. Pyta czy przeczytał je wszystkie, on odpowiada, że tak. Ona patrzy z podziwem. I jakiś czas później była właśnie scena, w której uczy ją czytać.