PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624960}

Cyber-prześladowca

Cyberbully
6,2 7 922
oceny
6,2 10 1 7922
Cyber prześladowca
powrót do forum filmu Cyber-prześladowca

Nie podszedł mi ten film. Niby porusza poważny temat, jednak jest to pokazane w strasznie
nieudolny sposób. Gra aktorska nie powala, ale co najbardziej mnie drażniło to ten
moralizatorski aspekt ,który powodował ,że film stawał się bardzo sztuczny. Co jakiś czas
pojawiają się sceny jakby ktoś siedział na lekcji wychowawczej i czytał jakaś fikcyjną regułkę
na temat odpowiedniego zachowania.
Jak dla mnie film mało wiarygodny, a scena końcowa była po prostu żenująca.
Nie dla mnie takie kino.

Fireghost

Po obejrzeniu tego filmu czuje się zawiedziona. Temat jest jak najbardziej OK, ale w jaki sposób to pokazano to po prostu tragedia. ;/ Gra aktorska nie powala. Najbardziej zdenerwowała mnie w tym filmie główna bohaterka, która tak fałszywie pokazywała emocje. Cyberbully to żenada... Nie polecam.

Fireghost

Zgadzam się. Zaczynając oglądać ten film, spodziewałam się czegoś dobrego, jak Chatroom na przykład, a już po 20 minutach czułam się zawiedziona. Ten film to istna lekcja wychowawcza + do tego poradnik JAK BYĆ NAJGORSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ ŚWIATA. A moment, w którym była mowa o samobójstwie głównej bohaterki naprawdę był wzruszający, ale oczywiście musieli dowalić scenie, w której nie mogła otworzyć tabletek (która była żenująca) ... Całkowicie nie polecam.

ocenił(a) film na 7
roseq

Dlaczego moment, kiedy nie mogła otworzyć tabletek był tak wkurzający? Przecież było widać, że jeszcze chwilę była sama w pokoju więc ta dziewczyna weszła do łazienki zaraz po niej, przy tabletkach z zabezpieczeniem na dzieci trzeba się mocować kilka sekund a do tego otworzyła je w końcu?

barney_w_spodnicy

Nie był "wkurzający", był żenujący. Chociaż może moja opinia na temat tej sceny jest ustosunkowana ogólną nierealnością całego filmu. Po prostu uważam, że była nienaturalna.

ocenił(a) film na 7
roseq

No rozumiem. Wiesz ja kojarzyłam już kilka scen i podeszłam z takim podejściem, że to jest film telewizyjny (więc nie ma mowy o świetnym aktorstwie albo większej realności bo filmy telewizyjne są z reguły w jakimś stopniu rodzinne a więc i podkoloryzowane i moralizujące) i chyba mnie to już nie kuło tak w oczy...

użytkownik usunięty
roseq

Ta scena też mi się nie podobała. Widać, że dziewczyna była wtedy roztrzęsiona i w ogóle i może bym to jakoś przetrawiła, gdyby na końcu nie było pokazane jak Samantha nie może otworzyć butelki z sokiem i podaję ją Taylor, a ta bez problemu odkręca nakrętkę.

Wzruszyłam się parę razy, ale film nie był tak dobry jak oczekiwałam.

ocenił(a) film na 7
Fireghost

A co powiesz o ludziach którzy byli gnojeni w realu ( fizycznie i psychicznie)
Parę lat temu była plaga samobójstw z tego powodu

ocenił(a) film na 3
giovanni50

Ja nie napisałem,że film nie porusza ważnego tematu.
Napisałem tylko,że temat jaki został poruszony był przedstawiony słabo a to różnica:)

ocenił(a) film na 3
Fireghost

Dokładnie, podzielam Twoją opinię.

Fireghost

heh. nie ma sie co dziwic kiedy to wypacynkowana produkcja made in canada . zgadzam sie z wami. mialki, sztuczny etc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones