PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624960}

Cyber-prześladowca

Cyberbully
6,2 7 922
oceny
6,2 10 1 7922
Cyber prześladowca
powrót do forum filmu Cyber-prześladowca

hmm...

ocenił(a) film na 7

Przeczytałem poprzednie opinie i uważam, że jest w nich troszkę racji(że sztuczny i wgl.).
Faktycznie jest zrobiony w troszkę sztuczny sposób, też zastanawiałem się czemu nie
skasowała obraźliwych wpisów i nie zablokowała swoich prześladowców... Ale potem
zrozumiałem, że celem tego filmu było ukazanie problemu prześladowania w internecie i
jego możliwych, musicie przyznać - drastycznych konsekwencji. W tej sprawie być może
troszkę na skróty, ale film zrobił swoje. Poza tym Emily Osment dobrze poradziła sobie z
rolą. Może i są filmy lepiej obrazujące ten problem, ale ten też daje radę. Ode mnie 7/10.
Mam nadzieję, że przynajmniej zarysuje prześladowcom konsekwencje tego co robią w
internecie i w końcu zobaczą, że komuś może stać się krzywda.

ocenił(a) film na 1
marine_boy

film, który może co najwyżej puszczany być w gimnazjach

ocenił(a) film na 7
kdabek

Podejrzewam, że tam zdziałałby najwięcej, więc masz rację:)

marine_boy

wg mnie jest to dobry film wsrod bezsensownych komedii romantycznych o tym jak to sie poznali, zakochali, poklocili i pogodzili nastolatkowie .. tak samo jak trzynastka (no dobra moze trzynastka jest ciut lepsza) - takie filmy powinna ogladac mlodziez! emily osment pokazala ze nie jest byle jaka aktoreczka disneya, serio b.dobrze zagrala ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones