PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154680}

Cywilizacja jaszczurów

Anonymous Rex
3,7 260
ocen
3,7 10 1 260
Cywilizacja jaszczurów
powrót do forum filmu Cywilizacja jaszczurów

może mi ktoś powiedzieć czym była ta laska, która była córką tego triceratopsa? Film troche oglądałem i troche nie oglądałem i było coś takiego, że ona jest czymś co bardziej maskuje się od dinozarów i mnie to zaciekawiło.

ocenił(a) film na 5
hazy_1

Była człowiekiem. W tym tekście chodziło o to, że będąc człowiekiem udaje dinozaura udającego człowieka. W przeciwnym razie zostałaby odebrana triceratopsom, a im groziła odpowiedzialność karna. Nie pamiętam jaka była kara za przygarnianie ludzi.

ocenił(a) film na 5
Khaosth

śmierć ;) zabiliby ją i każdego dinozaura, który wiedział, kim jest

hazy_1

Gabrielle, czyli ta "laska", była rodowitą przedstawicielką homo sapiens, którą to Ernie Watson (czyli ów triceratops) odnalazł w mieszkaniu wymordowanej przez dinozaury rodziny (prawdopodobnie dlatego, że rodzina ta dowiedziała się prawdy o istnieniu owych gadzin) jeszcze jako niemowlaka, który cudem uniknął masakry. Po czym się zlitował (ach, te glonojady...) i postanowił przygarnąć.

Maskowała się zaś wśród innych dinozaurów m.in. w ten sposób, że rozpylała sobie na karku sztuczne feromony, przez co mylnie rozpoznawali ją po zapachu jako "swoją".

Der_SpeeDer

"Po czym się zlitował (ach, te glonojady...) "
Uważasz ,że litowanie się nad słabszymi ,bezbronnymi jest oznaką słabości ,prymitywności i zezwierzęcenia?Brawo.

Huang_jiaoshouTai

Nie zrozumiałeś absolutnie nic z mojej wypowiedzi. Brawo.

ocenił(a) film na 5
Der_SpeeDer

pojęcie ironii jest niestety jak widać dla niektórych obce...

Sol89

Taa, najwidoczniej. A już najbardziej dla tych, którzy widzą ją tam, gdzie jej nie ma. Względnie, gdzie jest - w najbardziej nieudolnym z możliwych wydaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones