film

Człowiek Mackintosha

The Mackintosh Man
1973
1 godz. 38 min.
6,3 585
ocen
6,3 10 1 585
Joseph Rearden bierze udział w kradzieży diamentów na terenie Wielkiej Brytanii, jednak dzięki anonimowemu donosowi zostaje zatrzymany przez policję, a w efekcie osądzony... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Człowiek Mackintosha zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Joseph Rearden bierze udział w kradzieży diamentów na terenie Wielkiej Brytanii, jednak dzięki anonimowemu donosowi zostaje zatrzymany przez policję, a w efekcie osądzony i skazany na 20 lat więzienia. Tam poznaje mężczyznę, który oferuje wydostanie go na wolność za połowę jego doli z kradzieży, którą Rearden będzie musiał zresztą odzyskać na własną rękę.

na podstawie
Desmond Bagley (powieść)
studio
Newman-Foreman Company
tytuł oryg.
The Mackintosh Man
inne tytuły
Widok z przodu Mercedesa nie wskazuje na wcześniejsze szkody spowodowane kolizją czołową z kamiennym murkiem.
W krótkiej scenie, której akcja rozgrywa się w pubie w irlandzkiej wiosce, można zobaczyć kilku czołowych wtedy irlandzkich aktorów, m.in. Noela Purcella, Eddie'go Byrne'a czy Donala McCanna. Jednak jest  bardzo mało prawdopodobne, że we wczesnych latach siedemdziesiątych, w odległej wiosce Galway można było usłyszeć tylu ludzi mówiących z dublińskim akcentem.
Kiedy Rearden odjeżdża, aby spotkać się z samolotem na lotnisku, w bocznej szybie ciężarówki widać odbijającą się ekipę filmową.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych