Film

The Mackintosh Man

1973 1 godz. 38 min.
6,3 547
ocen
6,3 10 547
363
chce zobaczyć
{"id":"10603","linkUrl":"/film/Cz%C5%82owiek+Mackintosha-1973-10603","alt":"Człowiek Mackintosha","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/06/03/10603/7132073.2.jpg"}
Joseph Rearden bierze udział w kradzieży diamentów na terenie Wielkiej Brytanii, jednak dzięki anonimowemu donosowi zostaje zatrzymany przez policję, a w efekcie osądzony... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Joseph Rearden bierze udział w kradzieży diamentów na terenie Wielkiej Brytanii, jednak dzięki anonimowemu donosowi zostaje zatrzymany przez policję, a w efekcie osądzony i skazany na 20 lat więzienia. Tam poznaje mężczyznę, który oferuje wydostanie go na wolność za połowę jego doli z kradzieży, którą Rearden będzie musiał zresztą odzyskać na własną rękę.

na podstawie
Desmond Bagley "Pułapka" (powieść)
studio
Newman-Foreman Company
data produkcji
1973
tytuł oryg.
The Mackintosh Man
inne tytuły
Człowiek Mackintosha Polska
Więcej...
Widok z przodu Mercedesa nie wskazuje na wcześniejsze szkody spowodowane kolizją czołową z kamiennym murkiem.
W krótkiej scenie, której akcja rozgrywa się w pubie w irlandzkiej wiosce, można zobaczyć kilku czołowych wtedy irlandzkich aktorów, m.in. Noela Purcella, Eddie'go Byrne'a czy Donala McCanna. Jednak jest  bardzo mało prawdopodobne, że we wczesnych latach siedemdziesiątych, w odległej wiosce Galway można było usłyszeć tylu ludzi mówiących z dublińskim akcentem.
Kiedy Rearden odjeżdża, aby spotkać się z samolotem na lotnisku, w bocznej szybie ciężarówki widać odbijającą się ekipę filmową.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych