PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32986}
5,9 86
ocen
5,9 10 1 86
Człowiek do wynajęcia
powrót do forum filmu Człowiek do wynajęcia

Właśnie jestem po obejrzeniu tego filmu na dwójce. Muszę przyznać, że choć nie ma w nim aktorów z pierwszych stron gazet to jednak jest naprawdę niezły. Fabuła naprawdę wciąga. Chociaż miałem nadzieję, że ostatecznie w ramach "zemsty" Lawrence doprowadzi "pisarza" do szaleństwa. Ale i tak bardzi mi się film podobał.

ocenił(a) film na 7
process

zgadzam sie, film dobry

acwo

ymm mam takie pytanie, czy wiecie może z któej książki Williama Shakespeare'a pochądzą fragmenty przytoczone w filmie? Jakoś mi to uciekło na końcu filmu, a bardzo mi na tym zależy ;]

ocenił(a) film na 8
process

O tak!
Film niezły, nawet bardzo niezły. Świetna fabuła, która naprawdę wciągnęła, muzyka tyż fajna! Oglądałem ciągle zastanawiając się co będzie dalej chociaż w pewnej chwili stał się przewidywalny.

Oglądałem na dwójce, przynajmniej nie było reklam.

Ogólnie bardzo pozytywnie.

ocenił(a) film na 7
process

Popieram, film dobry choć zakończenie było banalne. Sam doktorek - mistrz intrygi, nagle zaczął zachowywać się jak totalny amator, nawet nie zmienił szyfru do domu. Ogólnie nie było źle, choć takie właśnie rozbieżności osłabiły efekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones