PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107553}

Człowiek pies

Unleashed
7,3 63 905
ocen
7,3 10 1 63905
5,1 7
ocen krytyków
Człowiek pies
powrót do forum filmu Człowiek pies

żenada

ocenił(a) film na 3

Ogladalem dwa razy i za każdym razem tak samo sie nudziłem, jak dla mnie ten film to wielki nie wypal, żenada. nuda jakich duzo. niektóre sceny az śmieszne, np. kiedy ta kilentka uczy jet li jesc lody, normalnie paranoja. oceniam 3/10, 1-za freemana, bo tylko on trzyma ten film na jakimś poziomie
2-za sztuki walki bo nie sa nawet calkiem dobre
3-za całokształt. jet li- nie mam do niego zarzutu ale film jest bardzo kiepski. pzdr

R_filmweb

Nie wiem jak możesz tak besztać film, który właśnie ma wyjątkowo nie typowy scenariusz w swym gatunku.
Widać, że albo masz 12 lat i nie rozumiesz motywu z lodami albo po prostu tak jak Danny - nie rozumiesz pewnych rzeczy :)

ocenił(a) film na 3
vasil_zajcev

Napewno nie mam 12 lat gościu. przyznaje- może film nie jest taki kiepski ale zrozum że nie każdemu musi się podobać. 12 lat to ja miałem x czasu temu. fajnie było by mieć znowu tyle lat he he... pozdro

R_filmweb

filmweb

dla mnie taka osoba ktora uzywa takich slow jak zenada, kaszana itp. to typowy malolat i nic kolego tego nie zmieni, moze nie masz 12 lat ale daleko od tego wieku rowniez nie odbiegasz..


p.s
a co do filmu to ciekawe i zaskakujace kino

grzes1962

to samo miałem na mysli.
napisałem 12 lat, bo nie chciałem by tłum emo i ello nastolatków mnie zaatakowało, że porównuje Ciebie do nich.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
R_filmweb

Żenadą jest wyzywanie innych i bluzgi. Sam wystawiasz sobie opinię na bardzo niskim poziomie, ale nie będę wdawał się w dalszą polemikę, bo żyję wystarczająco długo, żeby ocenić z kim warto rozmawiać, a z kim nie ma sensu.
Film jest świetny i polecam.

ocenił(a) film na 3
kyloss1

Żenadą jest też czytanie tego co piszesz ("żyję wystarczająco długo żeby ocenić z kim warto rozmawiać a z kim nie ma sensu"). skoro Ty mogłeś mnie porównywać do 12-latka to ja mogłem napisać co myślę o Tobie. film mi się nie podobał i tyle. Nie pasuje to nie czytaj.

ocenił(a) film na 10
R_filmweb

Człowieku to nie ja porównywałem Cię do 12-latka. Szkoda słów.

ocenił(a) film na 5
kyloss1

Nic specjalnego prawdę powidziawszy. Film jak każdy inny w którym 50% filmu to sceny walki ( ktore tutaj nie powalają na kolana ) Za Freeman`a i muzyke massive attack daje 5.

ocenił(a) film na 10
mortibor

Sceny walki są świetne, specjalnie tak pomyślane, żeby to nie było "typowe" wushu. Jak chcesz sobie obejrzeć wushu to polecam Fearless.
Dajesz 5kę tylko za Freeman'a i massive attack? Trochę to śmieszne, ale olał to.

mortibor

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

R_filmweb

tylko gimbus może wypisywac takie GŁUPOTY.

R_filmweb

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones