PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107553}

Człowiek pies

Unleashed
7,3 63 908
ocen
7,3 10 1 63908
5,1 7
ocen krytyków
Człowiek pies
powrót do forum filmu Człowiek pies

Pomysł na film całkiem niezły, ale wykonanie beznadziejne. Nie wiem tylko, dlaczego Morgan Freeman zgodził się na udzial w tym filmie "akcji"

ocenił(a) film na 8
Adrianes875

Morgan grywał w dużo gorszych filmach, jak np. "Łowca snów" z 2003 r., więc nie róbmy z niego świętego, przynajmniej za życia ;).

ocenił(a) film na 8
Adrianes875

nie wydaje mi się iż "wykonanie beznadziejne", a jeśli Cie uraziłem, podważając Twoją marną wypocinę, w której nie napisałeś nic konkretnego, sorry, nic nie napisałeś... to bardzo przepraszam ale ogarnij się i pisz konkrety..
Ja dałem tutaj ocenę 8 ponieważ jako film akcji został świetnie ukazany, bardzo dobra gra Hoskinsa, większych nieścisłości w fabule się nie doszukałem, pewne szczegółowe momenty nie zrozumiałe ale to tylko kino, nie można oczekiwać iż spełni pełne kryteria i będzie bez błędny, kilka momentów które szczególnie utkwiły mi w pamięci, poprzez ich klimat i niepowtarzalność (o których o tej porze nie mam siły się rozpisywać, ale kto oglądał, ten wie)
na razie tyle ode mnie, a skoro Ty dalej uważasz że film jest komedią to proszę bardzo rozpisz się, choć przyznam że oglądając film w wersji z lektorem, jest czasami zabawnie (chodzi mi o teksty) :)) "porwij mu tą pi***doloną myce" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones