PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107553}

Człowiek pies

Unleashed
7,3 63 912
ocen
7,3 10 1 63912
5,1 7
ocen krytyków
Człowiek pies
powrót do forum filmu Człowiek pies

Nie spodziewałem się aż tak dobrego filmu. Uważam, że ryzykowne skądinąd połączenie maelodramatu a kinem akcji wyszło bardzo sprawnie, do tego za sprawą niezłych dialogów (zwłaszcza Hoskins) film zawiera elementy komediowe. Aktorsko też na plus: dobry Freeman i Li oraz genialny wręcz Bob Hoskins. Poza tym film nie był za długi, trwał tyle ile powinien dzięki czemu nie było dłużyzn czy nudy. Ogólnie 8/10, ale za kreację Hoskinsa dodam do 9/10.

ocenił(a) film na 6
radwan88

Też jestem zaskoczony na +
Przede wszystkim świetnie wygląda strona wizualna, fabuła nie tak wyjątkowa, oparta na rozwiązaniach raczej sztampowych, ale i tak jest ok. Bardzo przyjemne kino akcji, a Jet Li gra swoją rolę imponująco dobrze. Czas spędzony pozytywnie:
7+/10

ocenił(a) film na 8
radwan88

Też byłem pozytywnie zaskoczony , dobrze że było tyle naciąganych scen walki . Inaczej film zrobił by się zbyt poważny a to by mu zaszkodziło

ocenił(a) film na 6
ja454

Rzeczywiście, na szczęście brak mu jakiego zadęcia i wielkiej powagi, dlatego ogląda się go na luzie. Krwawa i brutalna, ale troszeczkę jak czarna komedia.

ocenił(a) film na 8
Muszrom

Film mnie zaskoczył. Po zapowiedziach w TVN myślałem, że to kolejny film, w którym główny bohater rozkłada wszystkich za pomocą niesamowitych ciosów.
Jakże byłem zaskoczony, gdy okazało się, że walka to tylko drobny procent tego obrazu. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones