PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107049}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
7,9 191 957
ocen
7,9 10 1 191957
7,0 23
oceny krytyków
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

Według mnie FILM ROKU...

ocenił(a) film na 10

Dawno nie widziałem tak dobrego i trzymającego w napięciu filmu,a nie ukrywam,że wydziałem ich sporo...Powiem krótko...Skoro ja się na tym filmie wzruszyłem w kit to nie ma takiej osoby,która się nie wzruszy...;P Z drugiej strony rozumiem głównego bohatera,bo też mam i kocham taką małą dziewczynkę,którą zresztą sam wychowałem i również oddałbym za nią ŻYCIE...

ocenił(a) film na 1
ViNcE

Raczej kicz roku. Zero napięcia, bezsensowne wstawki pseudofilozoficzne, słabe aktorstwo wielkich gwiazd etc. Dno.

ocenił(a) film na 10
Ponk

Ekhm Panie Ponku, kicz roku? Bezsensowne wstawki pseudofilozoficzne? Słabe aktorstwo? LOL ! Ja wiem ze Pan chce uchodzic za bardzo madrego i wogole wielkiego znawce filmowego (swiadczy o tym chociazby "bardzo skromny" opis: "Nadal współpracuję z FilmWebem. Jednak teraz także z Film.Gery, którego jestem naczelnym..."), ale tym razem to nie bardzo Panu wyszlo :). Aktorstwo na pewno slabe nie jest, Denzel Washington znakomicie wczul sie w role i na prawde nie mam mu nic do zarzucenia, mloda Dakota Fanning tez (co widac) dala z siebie wszystko... a te 'wstawki pseudofilozoficzne' zostawie bez komentarza...

ocenił(a) film na 7
ViNcE

film roku to raczej nie jest, film dobry ale bez rewelacji

ocenił(a) film na 10
Adick

Z całą pewnością jest to FILM ROKU! Jaki film może mu zagrozić? W tym roku nie wyszedł (jak dotąd) lepszy film. I sądze, że nie wyjdzie!

ocenił(a) film na 6
ViNcE

Poniekąd zgadzam się z Ponkiem, film ma fabułę, która jest przewidywalna w 99% i juz na poczatku filmu wiadomo ze wspaniala krucjata Denzella zakonczy sie pomyslnie, a on pijany ochroniarz po przejsciach odnajdzie biedna mała dziewczynke.

Jedyne co mnie zaciekawilo w filmie to ciekawe zdjecia oraz gra młodek aktorki "Pity"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones