PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582678}

Człowiek znikąd

A-jeo-ssi
7,6 9 609
ocen
7,6 10 1 9609
7,5 4
oceny krytyków
Człowiek znikąd
powrót do forum filmu Człowiek znikąd

Dubbing

użytkownik usunięty

Unikajcie wersji z angielskim dubbingiem!

ocenił(a) film na 8

o tak jaka ona jest przerażająca! :x wytrzymałem 10min bo nie mogłem uwierzyć, że trafiłem na zdubingowaną wersję. A jednak...


jak najdalej!

prowned

Ja każdy film staram się oglądać z oryginalną ścieżką dźwiękową i napisami [lub bez, gdy ich nie ma]. Z lektorem od biedy obejrzę, a dubbing to uznaję co najwyżej w kreskówkach dla dzieci, a na "angielski" trafiłem kilka razy i rzeczywiście nie da się tego oglądać. To było nawet gorsze niż dubbingowane w latach 70-80 filmy kung-fu z Hong-Kongu, ale z nich można było chociaż się pośmiać, zresztą były skutecznie "przykrywane" przez polskich lektorów. A 1 film pamiętam, wtedy krążył u nas pod tytułem "7 bram piekieł" - The Beyond z 1980r i tam było słychać chyba z 5 języków - ten "na wierzchu" był j. polskim, a oprócz tego na dole ekranu chyba żółte napisy - kanji lub inne "krzaczki", lecz mimo tego oglądaliśmy z równą podjarką jak przy "Obliczach śmierci" - Faces of Death z 1978r. Ech, czasy VHS'u - dzisiejsze pokolenia tego nigdy nie zrozumieją.

ocenił(a) film na 7

mogę się pod tym podpisać, dubbing nie zawsze jest zły, czasem oglądam jakieś anime z angielskim (bo ciągłe patrzenie na napisy zamiast na obraz też psuje oglądanie) i jest OK, ale tutaj to jakaś tragedia, zastanawiam się, czy czasem ogólnego wrażenia sobie nie zepsułem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones